Dostawa fabrycznie nowego stanowiska preparatyki i automatycznego przygotowania zgładów metalograficznych (dostawa, instalacja, uruchomienie, szkolenie, serwis)

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Tele- i Radiotechniczny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00554617
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00554617/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-21 09:29
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2963aa3b-e567-48f6-88d1-2e5b1351a019
Identyfikator
5250008850
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

Wykonawcy

1 przyznane

TECHNOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁowicz, PL · lot 0
551 655 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00554617 z dnia 2024-10-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowego stanowiska preparatyki i automatycznego przygotowania zgładów metalograficznych (dostawa, instalacja, uruchomienie, szkolenie, serwis)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Tele- i Radiotechniczny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000039309

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 11

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-450

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.sztajerwald@itr.lukasiewicz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.itr.org.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/itr/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Systemy teleinformatyczne, elektronika, montaż elektroniczny oraz rozwiązania dla Przemysłu 4.0

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa fabrycznie nowego stanowiska preparatyki i automatycznego przygotowania zgładów metalograficznych (dostawa, instalacja, uruchomienie, szkolenie, serwis)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2963aa3b-e567-48f6-88d1-2e5b1351a019

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00554617

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

KPOD.01.18-IW.03-0011/23

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00510961

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Zam. publ. nr 08/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest stanowisko preparatyki i automatycznego przygotowania zgładów metalograficznych
obejmującego: automatyczną dwutalerzową szlifierko-polerkę (3 sztuki), przecinarkę metalograficzną (1 sztuka), precyzyjną
przecinarkę metalograficzną (1 sztuka), zestaw do inkludowania na gorąco (1 sztuka), zestaw do inkludowania na zimno (1
sztuka). Przedmiot oraz zakres zamówienia został szczegółowo opisany w zał. nr 1 do SWZ - Szczegółowym opisie
przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 551655,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 551655,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 551655,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TECHNOLUTIONS SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8341891470

7.3.4) Miejscowość: Łowicz

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 551655,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2024-10-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy