Budowa stacji do ładowania pojazdów elektrycznych wraz z okablowaniem na terenie Nowohuckiego Centrum Kultury

Nowohuckie Centrum Kultury

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00554679
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00554679/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-21 09:41
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b014097b-7ea4-4a55-b6c8-37af776bba8f
Identyfikator
6750006576
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

ŁadowarkiRoboty instalacyjne elektryczneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty drogowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00554679 z dnia 2024-10-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa stacji do ładowania pojazdów elektrycznych wraz z okablowaniem na terenie Nowohuckiego Centrum Kultury

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nowohuckie Centrum Kultury

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001002538

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Jana Pawła II 232

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-913

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@nck.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nck.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b014097b-7ea4-4a55-b6c8-37af776bba8f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa stacji do ładowania pojazdów elektrycznych wraz z okablowaniem na terenie Nowohuckiego Centrum Kultury

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b014097b-7ea4-4a55-b6c8-37af776bba8f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00554679

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00527349

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DAT.271.23.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i budowa stacji do ładowania pojazdów elektrycznych wraz z okablowaniem na terenie Nowohuckiego Centrum Kultury
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 4 – wykaz oferowanych materiałów i urządzeń oraz Programie funkcjonalno – użytkowym (PFU) – załącznik nr 9 do SWZ.
3.3. Oferowane i dostarczone materiały oraz urządzenia muszą być fabrycznie nowe nieuszkodzone, wolne od wad, kompletne, zdatne do prawidłowej eksploatacji - zgodnie z zakresem funkcjonalnym i jego przeznaczeniem, nadto oznaczone znakiem CE, muszą posiadać odpowiednie atesty, deklaracje zgodności z obowiązującymi normami, certyfikaty bezpieczeństwa

4.5.3.) Główny kod CPV: 31158000-8 - Ładowarki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena oferty zawierającej najniższą cenę przekracza środki jakie Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie może tej kwoty zwiększyć, co stanowi przesłankę do unieważnienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 307480,38 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 471436,19 PLN

2024-10-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane