Usługi zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie zimowym 2024/2025
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W PAJĘCZNIE Z SIEDZIBĄ W DZIAŁOSZYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00554884
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00554884/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-21 10:26
- Lokalizacja
- Działoszyn, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e461b838-673c-46d1-84bc-298ffb47f17a
- Identyfikator
- 7721890631
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00554884 z dnia 2024-10-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie zimowym 2024/2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W PAJĘCZNIE Z SIEDZIBĄ W DZIAŁOSZYNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151405955
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bugaj 23
1.5.2.) Miejscowość: Działoszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-355
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 438414017
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd@powiatpajeczno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/pzdpajeczno
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pzdpajeczno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie zimowym 2024/20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e461b838-673c-46d1-84bc-298ffb47f17a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00554884
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00074029/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Usługi zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie zimowym 2024/2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00540801
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn. „Usługi zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie zimowym 2024/2025”.
W ramach w/w zadania wykonawca zobowiązany jest do wykonania następujących usług:
1) usługi odśnieżania,
2) usługi usuwania oblodzeń.
Zasady przygotowania i realizacji przedmiotu zamówienia:
- Wykonawca musi posiadać obowiązkowo, przydatne do zimowego utrzymania: pługopiaskarki, pługi ciężkie, ładowarkę lub koparkę. Zamawiający zastrzega sobie prawo do kontroli posiadanego przez wybranego Wykonawcę sprzętu przez cały okres wykonywania przedmiotu zamówienia.
- Materiał uszorstniający zapewnia PZD. Wykonawca we własnym zakresie dokonuje mieszania materiału uszorstniającego i załadunku.
Mapa z wykazem dróg powiatowych stanowi załącznik nr 13 do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp unieważnia się postępowanie jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub żadnej oferty.Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ w niniejszym postępowaniu, w terminie składania ofert tj. do dnia 21 października 2024 r. do godziny 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.
W związku z powyższym, Zamawiający zobligowany jest unieważnić przedmiotowe postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-10-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |