Przebudowa i remont pomieszczeń budynku nr 3 dla potrzeb Laboratorium Sercowo-Naczyniowego Katedry i Kliniki Kardiologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Gdański Uniwersytet Medyczny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00554977
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00554977/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-21 10:49
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-92715409-f089-4701-aa9a-de4c02eec964
- Identyfikator
- 5840955985
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00554977 z dnia 2024-10-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont pomieszczeń budynku nr 3 dla potrzeb Laboratorium Sercowo-Naczyniowego Katedry i Kliniki Kardiologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gdański Uniwersytet Medyczny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288627
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marii Skłodowskiej-Curie 3a
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-210
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gumed.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gumed.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9638931.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i remont pomieszczeń budynku nr 3 dla potrzeb Laboratorium Sercowo-Naczyniowego Katedry i Kliniki Kardiologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-92715409-f089-4701-aa9a-de4c02eec964
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00554977
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00251599/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 "Realizacja robót budowlanych Laboratorium Sercowo-Naczyniowe - CLEVERHEART University Interventional Core Laboratories, Gdansk, GUMED budynek nr. 3, ul. Dębinki 7"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00446975
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GUM2024ZP0074
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych w pomieszczeniach budynku nr 3 dla potrzeb Laboratorium Sercowo-Naczyniowego Katedry i Kliniki Kardiologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego - CLEVERHEART University Interventional Core Laboratories wraz z dokonaniem niezbędnej procedury administracyjnej mającej na celu pozyskanie pozwolenia na użytkowanie i innych zgód wymaganych prawem m.in. PINB, PSP oraz WSSE.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres zawiera dokumentacja (załącznik nr 3 do SWZ) na którą składają się następujące dokumenty:
1) projekt budowlany,
2) projekt techniczny,
3) STWIOR,
4) Opis przedmiotu zamówienia,
5) Przedmiary – które pełnia rolę pomocniczą przy obliczeniu ceny ofertowej Wykonawcy,
jak również załącznik nr 4 – projekt umowy dodatkowo określający szczegółowe postanowienia dotyczące wykonywania zobowiązań odnoszących się do niniejszego zamówienia oraz załączniki do projektu umowy – wytyczne do dokumentacji powykonawczej i karta gwarancyjna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
24111500-0 - Gazy medyczne
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca Hoben D.Borysławski Sp.k. odstąpił od podpisania umowySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2494392,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4089587,13 PLN
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-10-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |