Zakup dostawa, wniesienie i montaż systemu klimatyzacji w budynku E Powiatowego Centrum Animacji Społecznej przy ul. Farbiarskiej 20/24
Powiatowe Centrum Animacji Społecznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00554990
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00554990/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-21 10:52
- Lokalizacja
- Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d0e7b894-7e34-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7732480629
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00554990 z dnia 2024-10-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zakup dostawa, wniesienie i montaż systemu klimatyzacji w budynku E Powiatowego Centrum Animacji Społecznej przy ul. Farbiarskiej 20/24
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Animacji Społecznej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366310330
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Farbiarska 20/24
1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pcas-tomaszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pcastm.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d0e7b894-7e34-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup dostawa, wniesienie i montaż systemu klimatyzacji w budynku E Powiatowego Centrum Animacji Społecznej przy ul. Farbiarskiej 20/242.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0e7b894-7e34-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00554990
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00483473/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 „Zakup dostawa, wniesienie i montaż systemu klimatyzacji w budynku E Powiatowego Centrum Animacji Społecznej przy ul. Farbiarskiej 20/24”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00483979
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PCAS.2601.1.01-11-2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie projektu w tym dokumentacji technicznej niezbędnej do wykonania przedmiotu zamówienia, zakup, dostawa, wniesienie i montaż klimatyzacji znajdujących w niżej wymienionych pomieszczeniach budynku E przy ul. Farbiarskiej 20/24 w budynku Powiatowego Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim.
3.1.1 Pomieszczenia parter
a) sekretariat (19,29 m2),
b) gabinet Dyrektor (24,24 m2),
c) gabinet Zastępcy Dyrektora (21,79 m2),
d) księgowość (15,40 m2),
e) pokój socjalny/pokój nauczyciela (16,47m2)
f) pracownia plastyczna (59,13 m2),
g) pracownia sportowa- siłownia (80,48 m2),
h) serwerownia (5,94 m2),
i) sala widowiskowo- sportowa ( 581,13 m2).
3.1.2. Pomieszczenia piętro
a) pokój biuro projektów (20,74 m2),
b) pracownia fotograficzna oraz ciemnia (dwa pomieszczenia o powierzchni (52,24m2),
c) pracownia informatyczna (15,34 m2),
d) pokój animatorów (17,04 m2),
e) pracownia językowa (28,36 m2),
f) pracownia muzyczna oraz sala nagrań (dwa pomieszczenia o powierzchni (69,37 m2),
g) akademia małolata (68,74m2),
Mapa poglądowa do wglądu w siedzibie Zamawiającego.
3.1.3 Zakres prac obejmuje m.in.:
a) przygotowanie projektu instalacji w tym dokumentacji technicznej niezbędnej do wykonania przedmiotu zamówienia. Projekt powinien spełnić wymagania dotyczące zapotrzebowania na chłód zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zastosowane urządzenia mają posiadać funkcję grzewczą.
b) zapewnienie przez Wykonawcę wszelkich narzędzi i urządzeń koniecznych do wykonania montażu.
c) zakup fabrycznie nowych, dostawa i wniesienie Klimatyzatorów po stronie Wykonawcy
d) montaż klimatyzatorów ściennych oraz kasetonowych,
e) montaż jednostek zewnętrznych klimatyzacji na elewacji północnej i zachodniej budynku oraz dachu,
f) montaż instalacji chłodniczej, odprowadzenia skroplin, instalacji elektrycznej zasilającej urządzenia oraz instalacji sterującej,
g) prace towarzyszące związane z zabudową instalacji chłodniczej, odprowadzenia skroplin oraz elektrycznej i sterującej,
h) uruchomienie klimatyzacji
i) dostawa oraz montaż fabrycznie nowych klimatyzatorów w siedzibie Zamawiającego przy ul. Farbiarskiej 20/24, wraz z instrukcją obsługi w języku polskim.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31213300-5 - Szafy kablowe
39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 539000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 679000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 539000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Tak
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKO-SERWIS TECHNIKA GRZEWCZA BEATA FORCZMANOWICZ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7731259466
7.3.4) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 539000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni
| 2024-10-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |