Remont ogrodzenia nieruchomości przy ul. Kozielskiej 16 - roboty budowlane (2)

Miasto Gliwice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00555126
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00555126/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-21 11:17
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-93d260ca-51bf-4248-815c-394fb9d9e845
Identyfikator
6311006640
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneKonstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)Roboty w zakresie burzeniaRoboty murarskie i muroweRoboty renowacyjneRóżne specjalne roboty budowlaneRoboty malarskieMateriały konstrukcyjne i elementy podobne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00555126 z dnia 2024-10-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ogrodzenia nieruchomości przy ul. Kozielskiej 16 - roboty budowlane (2)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gliwice

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255335

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zwycięstwa 21

1.5.2.) Miejscowość: Gliwice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 238-55-30

1.5.8.) Numer faksu: 32 238-55-27

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: za@um.gliwice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gliwice.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-93d260ca-51bf-4248-815c-394fb9d9e845

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont ogrodzenia nieruchomości przy ul. Kozielskiej 16 - roboty budowlane (2)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-93d260ca-51bf-4248-815c-394fb9d9e845

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00555126

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00024813/18/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 Remont ogrodzenia nieruchomości przy ul. Kozielskiej 16 - roboty budowlane (2)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00501236

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZA.271.34.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie rozbiórki i odtworzenia istniejącego ogrodzenia nieruchomości przy ul. Kozielskiej 16.
Szczegółowy zakres został przedstawiony we wzorze umowy oraz w dokumentacji projektowej pn.: "Remont ogrodzenia nieruchomości przy ul. Kozielskiej 16".

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45453100-8 - Roboty renowacyjne

45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane

45442100-8 - Roboty malarskie

44100000-1 - Materiały konstrukcyjne i elementy podobne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 03.10.2024 r. do godz. 08:00 nie złożono żadnej oferty.
2024-10-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane