Dostawa zasłon przeciwśniegowych do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00555155
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00555155/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-21 11:24
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-67cc3c86-14ea-4b35-9719-89084e1e6775
Identyfikator
7122904545
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Ogrodzenia ochronne

Wykonawcy

6 przyznanych

NOVMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKałuszyn, PL · lot 0
27 404,4 PLN
NOVMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKałuszyn, PL · lot 1
27 404,4 PLN
NOVMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKałuszyn, PL · lot 2
13 702,2 PLN
NOVMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKałuszyn, PL · lot 3
20 553,3 PLN
NOVMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKałuszyn, PL · lot 4
3425,55 PLN
NOVMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKałuszyn, PL · lot 5
2740,44 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00555155 z dnia 2024-10-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa zasłon przeciwśniegowych do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019170

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bohdana Dobrzańskiego 3

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-262

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdw.lublin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdw-lublin.logintrade.net/zapytania_email,175687,e54eb0248d92b39fb6eb988a3f6ace0c.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa zasłon przeciwśniegowych do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67cc3c86-14ea-4b35-9719-89084e1e6775

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00555155

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00069572/39/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa zasłon przeciwśnieżnych do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00502536

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZU.372.193.2024.pk

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 150815,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1– Dostawa RDW Chełm, obwód drogowy:
• Chełm, ul. Szpitalna 53 – ilość 1000 mb
• Krzczonów, ul. Żeromskiego 4 – ilość 3000 mb
Zasłona przeciwśnieżna powinna być wykonana z tworzywa sztucznego. Zasłona powinna posiadać niejednakowego kształtu oka, które powinny być rozmieszczone nierównomiernie, tworząc efekt dodatkowego zawirowania wiatru niosącego śnieg. Zasłona przeciwśnieżna, umieszczona w wymaganej odległości od korony drogi, nie powinna dopuszczać lub w dużym stopniu ograniczać nawiewanie śniegu na korpus drogowy.
Wymagania dotyczące dostawy:
• Termin realizacji dostawy – 40 dni od daty podpisania umowy
• Materiał - tworzywo sztuczne
• Wysokość zasłony 1,20 m
• Gramatura 780 g/mb [+(-)] 10 g/mb
• Rolki po 25,0 mb
Gwarancja powinna obejmować odporność na rozrywanie (przy niskich i wysokich temperaturach i podmuchach wiatru wiejącego z prędkością do 90 km/h przy prawidłowo założonej zasłonie i wykazywać odporność na promieniowanie UV).

4.5.3.) Główny kod CPV: 34928310-4 - Ogrodzenia ochronne

4.5.5.) Wartość części: 43400 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 2– Dostawa RDW Hrubieszów, obwód drogowy:
• Tyszowce ul. Wielka 103 – ilość 2000 mb
• Hrubieszów ul. Nowa 22 – ilość 2000 mb
Zasłona przeciwśnieżna powinna być wykonana z tworzywa sztucznego. Zasłona powinna posiadać niejednakowego kształtu oka, które powinny być rozmieszczone nierównomiernie, tworząc efekt dodatkowego zawirowania wiatru niosącego śnieg. Zasłona przeciwśnieżna, umieszczona w wymaganej odległości od korony drogi, nie powinna dopuszczać lub w dużym stopniu ograniczać nawiewanie śniegu na korpus drogowy.
Wymagania dotyczące dostawy:
• Termin realizacji dostawy – 40 dni od daty podpisania umowy
• Materiał - tworzywo sztuczne
• Wysokość zasłony 1,20 m
• Gramatura 780 g/mb [+(-)] 10 g/mb
• Rolki po 25,0 mb
Gwarancja powinna obejmować odporność na rozrywanie (przy niskich i wysokich temperaturach i podmuchach wiatru wiejącego z prędkością do 90 km/h przy prawidłowo założonej zasłonie i wykazywać odporność na promieniowanie UV).

4.5.3.) Główny kod CPV: 34928310-4 - Ogrodzenia ochronne

4.5.5.) Wartość części: 43400 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 3– Dostawa RDW Lublin z/s w Bychawie, obwód drogowy:
• Krzczonów, ul. Żeromskiego 4 – ilość 1000 mb
• Bełżyce ul. Żeromskiego 3 – ilość 1000 mb
Zasłona przeciwśnieżna powinna być wykonana z tworzywa sztucznego. Zasłona powinna posiadać niejednakowego kształtu oka, które powinny być rozmieszczone nierównomiernie, tworząc efekt dodatkowego zawirowania wiatru niosącego śnieg. Zasłona przeciwśnieżna, umieszczona w wymaganej odległości od korony drogi, nie powinna dopuszczać lub w dużym stopniu ograniczać nawiewanie śniegu na korpus drogowy.
Wymagania dotyczące dostawy:
• Termin realizacji dostawy – 40 dni od daty podpisania umowy
• Materiał - tworzywo sztuczne
• Wysokość zasłony 1,20 m
• Gramatura 780 g/mb [+(-)] 10 g/mb
• Rolki po 25,0 mb
Gwarancja powinna obejmować odporność na rozrywanie (przy niskich i wysokich temperaturach i podmuchach wiatru wiejącego z prędkością do 90 km/h przy prawidłowo założonej zasłonie i wykazywać odporność na promieniowanie UV).

4.5.3.) Główny kod CPV: 34928310-4 - Ogrodzenia ochronne

4.5.5.) Wartość części: 21700 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 4– Dostawa RDW Parczew, obwód drogowy:
• Parczew, ul. 11 Listopada 98 – ilość 1000 mb
• Ostrów Lubelski ul. Lubartowska 62 – ilość 2000 mb
Zasłona przeciwśnieżna powinna być wykonana z tworzywa sztucznego. Zasłona powinna posiadać niejednakowego kształtu oka, które powinny być rozmieszczone nierównomiernie, tworząc efekt dodatkowego zawirowania wiatru niosącego śnieg. Zasłona przeciwśnieżna, umieszczona w wymaganej odległości od korony drogi, nie powinna dopuszczać lub w dużym stopniu ograniczać nawiewanie śniegu na korpus drogowy.
Wymagania dotyczące dostawy:
• Termin realizacji dostawy – 40 dni od daty podpisania umowy
• Materiał - tworzywo sztuczne
• Wysokość zasłony 1,20 m
• Gramatura 780 g/mb [+(-)] 10 g/mb
• Rolki po 25,0 mb
Gwarancja powinna obejmować odporność na rozrywanie (przy niskich i wysokich temperaturach i podmuchach wiatru wiejącego z prędkością do 90 km/h przy prawidłowo założonej zasłonie i wykazywać odporność na promieniowanie UV).

4.5.3.) Główny kod CPV: 34928310-4 - Ogrodzenia ochronne

4.5.5.) Wartość części: 32550 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 5– Dostawa RDW Włodawa, obwód drogowy:
• Dobropol- ilość 500 mb
Zasłona przeciwśnieżna powinna być wykonana z tworzywa sztucznego. Zasłona powinna posiadać niejednakowego kształtu oka, które powinny być rozmieszczone nierównomiernie, tworząc efekt dodatkowego zawirowania wiatru niosącego śnieg. Zasłona przeciwśnieżna, umieszczona w wymaganej odległości od korony drogi, nie powinna dopuszczać lub w dużym stopniu ograniczać nawiewanie śniegu na korpus drogowy.
Wymagania dotyczące dostawy:
• Termin realizacji dostawy – 40 dni od daty podpisania umowy
• Materiał - tworzywo sztuczne
• Wysokość zasłony 1,20 m
• Gramatura 780 g/mb [+(-)] 10 g/mb
• Rolki po 25,0 mb
Gwarancja powinna obejmować odporność na rozrywanie (przy niskich i wysokich temperaturach i podmuchach wiatru wiejącego z prędkością do 90 km/h przy prawidłowo założonej zasłonie i wykazywać odporność na promieniowanie UV).

4.5.3.) Główny kod CPV: 34928310-4 - Ogrodzenia ochronne

4.5.5.) Wartość części: 5425 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 6– Dostawa RDW Zamość, obwód drogowy:
• Józefów ul. Batalionów Chłopskich 84- ilość 400 mb
Zasłona przeciwśnieżna powinna być wykonana z tworzywa sztucznego. Zasłona powinna posiadać niejednakowego kształtu oka, które powinny być rozmieszczone nierównomiernie, tworząc efekt dodatkowego zawirowania wiatru niosącego śnieg. Zasłona przeciwśnieżna, umieszczona w wymaganej odległości od korony drogi, nie powinna dopuszczać lub w dużym stopniu ograniczać nawiewanie śniegu na korpus drogowy.
Wymagania dotyczące dostawy:
• Termin realizacji dostawy – 40 dni od daty podpisania umowy
• Materiał - tworzywo sztuczne
• Wysokość zasłony 1,20 m
• Gramatura 780 g/mb [+(-)] 10 g/mb
• Rolki po 25,0 mb
Gwarancja powinna obejmować odporność na rozrywanie (przy niskich i wysokich temperaturach i podmuchach wiatru wiejącego z prędkością do 90 km/h przy prawidłowo założonej zasłonie i wykazywać odporność na promieniowanie UV).

4.5.3.) Główny kod CPV: 34928310-4 - Ogrodzenia ochronne

4.5.5.) Wartość części: 4340 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 27404,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 41328 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 27404,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NOVMAX Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8222365752

7.3.3) Ulica: Przytoka 38

7.3.4) Miejscowość: Kałuszyn

7.3.5) Kod pocztowy: 05-310

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 27404,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 27404,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 41328,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 27404,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NOVMAX Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8222365752

7.3.3) Ulica: Przytoka 38

7.3.4) Miejscowość: Kałuszyn

7.3.5) Kod pocztowy: 05-310

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 27404,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13702,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 20664,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13702,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NOVMAX Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8222365752

7.3.3) Ulica: Przytoka 38

7.3.4) Miejscowość: Kałuszyn

7.3.5) Kod pocztowy: 05-310

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13702,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 20553,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 30996,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 20553,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NOVMAX Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8222365752

7.3.3) Ulica: Przytoka 38

7.3.4) Miejscowość: Kałuszyn

7.3.5) Kod pocztowy: 05-310

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 20553,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3425,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5166,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3425,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NOVMAX Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8222365752

7.3.3) Ulica: Przytoka 38

7.3.4) Miejscowość: Kałuszyn

7.3.5) Kod pocztowy: 05-310

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3425,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2740,44 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4132,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2740,44 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NOVMAX Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8222365752

7.3.3) Ulica: Przytoka 38

7.3.4) Miejscowość: Kałuszyn

7.3.5) Kod pocztowy: 05-310

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2740,44 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

2024-10-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy