Remont drogi gminnej 601312K w km od 0+006,70 do km 0+600,00 (ul. Widokowa) w miejscowości Wielmoża, Gmina Sułoszowa
GMINA SUŁOSZOWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00555406
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00555406/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-21 12:16
- Lokalizacja
- Sułoszowa, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-723e8b6c-a883-40a8-99fb-1f214fe13e18
- Identyfikator
- 6771037576
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni dróg
Wykonawcy
1 przyznane
'BOLTECH' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBukowno, PL · lot 0
304 202,38 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00555406 z dnia 2024-10-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej 601312K w km od 0+006,70 do km 0+600,00 (ul. Widokowa) w miejscowości Wielmoża, Gmina Sułoszowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SUŁOSZOWA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555520
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Krakowska 139
1.5.2.) Miejscowość: Sułoszowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-045
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@suloszowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.suloszowa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-723e8b6c-a883-40a8-99fb-1f214fe13e181.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej 601312K w km od 0+006,70 do km 0+600,00 (ul. Widokowa) w miejscowości Wielmoża, Gmina Sułoszowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-723e8b6c-a883-40a8-99fb-1f214fe13e18
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00555406
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00510043
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.271.19.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Całość zamierzenia budowlanego zakłada wykonanie następujących robót o łącznej długości 593,3 m:
a) Frezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej jezdni drogi;
b) Wykonanie nowej remontowanej nawierzchni bitumicznej;
c) Wykonanie remontu nawierzchni pobocza;
d) Wykonanie remontu elementów odwodnienia;
e) Wykonanie progu zwalniającego oraz oznakowania – stała organizacja ruchu;
f) Uporządkowanie terenu.
Remont drogi do wykonania przewidziano na odcinku 355mb; natomiast organizację ruchu należy wykonać docelowo.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 304202,38 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 641600,35 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 304202,38 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "BOLTECH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 273708836
7.3.3) Ulica: ul. Kolejowa 37
7.3.4) Miejscowość: Bukowno
7.3.5) Kod pocztowy: 32-332
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 304202,38 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-25| 2024-10-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |