Opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Miasta Tarnowa - POWTÓRNE POSTĘPOWANIE
Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00555692
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00555692/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-21 13:08
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-adacb29e-9e22-403b-9fca-95bc26e8c7f1
- Identyfikator
- 8731011086
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00555692 z dnia 2024-10-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Miasta Tarnowa - POWTÓRNE POSTĘPOWANIE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661323
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 2
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 146882776
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.jekot@umt.tarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/umtarnow
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9624121.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Miasta Tarnowa - POWTÓRNE POSTĘPOWANIE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-adacb29e-9e22-403b-9fca-95bc26e8c7f1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00555692
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033537/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.36 Sporządzenie planu ogólnego miasta Tarnowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00441543
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WPP.271.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 331642,28 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Miasta Tarnowa o powierzchni ok. 7238 ha, w szczególności:
1) wykonanie inwentaryzacji urbanistycznej dla obszaru projektu planu,
2) wykonanie opracowania ekofizjograficznego na potrzeby przedmiotu umowy zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym w szczególności art. 72 ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. - Prawo ochrony środowiska (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 54) oraz rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 9 września 2002 r. w sprawie opracowań ekofizjograficznych (Dz.U. Nr 155, poz. 1298),
3) wykonanie projektu planu wraz z uzasadnieniem i prognozą oddziaływania na środowisko,
4) przygotowanie projektów stosownych dokumentów wynikających z procedury planistycznej, o której mowa w art. 13i ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, w tym projektów uchwał Rady Miejskiej w Tarnowie,
5) wprowadzenie do projektu planu zmian wynikających z:
- uzyskanych opinii i uzgodnień, o których mowa w art. 13i ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym,
- z przeprowadzonych konsultacji społecznych oraz uchwał Rady Miejskiej w Tarnowie podjętych w trybie art. 13j ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym,
6) sporządzenie dokumentacji prac planistycznych, o której mowa w § 7 rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 8 grudnia 2023 r. w sprawie projektu planu ogólnego gminy, dokumentowania prac planistycznych w zakresie tego planu oraz wydawania z niego wypisów i wyrysów,
7) reprezentowanie Zamawiającego na sesjach Rady Miejskiej w Tarnowie i na posiedzeniach komisji Rady Miejskiej w Tarnowie oraz innych podmiotów uczestniczących w procedurze planistycznej, a także w trakcie przeprowadzanych konsultacji społecznych oraz przygotowanie raportów oraz protokołów z czynności przeprowadzanych w ramach konsultacji społecznych.
Pokrycie Gminy Miasta Tarnowa miejscowymi planami zagospodarowania przestrzennego wynosi około 50%.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem wymagań jakościowych odnoszących się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia zawiera § 1 Projektowanych postanowień umowy (stanowiący załącznik nr 6 do SWZ).
Zakres prac objętych niniejszym zamówieniem wraz z ich podziałem na etapy stanowiące przedmiot odrębnego odbioru i rozliczenia, określa harmonogram rzeczowo-finansowy stanowiący załącznik do Projektowanych postanowień umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 376380,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 414000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 414000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: URBLEX Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8692003609
7.3.3) Ulica: Dębno 250
7.3.4) Miejscowość: Dębno
7.3.5) Kod pocztowy: 32-852
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 414000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-10-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |