Dostawa, montaż i obsługa sztucznego lodowiska sezonowego wraz z zadaszeniem i infrastrukturą towarzyszącą na działce w Porcie Jachtowym w Kołobrzegu
MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W KOŁOBRZEGU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00555812
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00555812/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-21 13:29
- Lokalizacja
- Kołobrzeg, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-76a28fb1-94a6-40cc-a90d-aaf485ada954
- Identyfikator
- 6711598590
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00555812 z dnia 2024-10-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, montaż i obsługa sztucznego lodowiska sezonowego
wraz z zadaszeniem i infrastrukturą towarzyszącą
na działce w Porcie Jachtowym w Kołobrzegu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W KOŁOBRZEGU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 331029154
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. ppor. Edmunda Łopuskiego 38
1.5.2.) Miejscowość: Kołobrzeg
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-100
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.7.) Numer telefonu: 94 35 51 384
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mosir.kolobrzeg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.mosir.kolobrzeg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-76a28fb1-94a6-40cc-a90d-aaf485ada9541.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Sport i rekreacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa, montaż i obsługa sztucznego lodowiska sezonowegowraz z zadaszeniem i infrastrukturą towarzyszącą
na działce w Porcie Jachtowym w Kołobrzegu
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-76a28fb1-94a6-40cc-a90d-aaf485ada954
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00555812
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00571889/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa i obsługa sztucznego lodowiska sezonowego wraz z zadaszeniem i infrastrukturą towarzyszącą na działce w Porcie Jachtowym w Kołobrzegu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00506272
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: A.271.4.2024.KD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 340000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i obsługa sztucznego lodowiska sezonowego wraz z zadaszeniem i infrastrukturą towarzyszącą na działce w Porcie Jachtowym w Kołobrzegu.
2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Powody niedokonania podziału zamówienia na części: przedmiotowe zamówienie jest niepodzielne na części i tworzy nierozerwalną całość, co oznacza, że nie może zostać podzielone na części, ze względów technicznych, organizacyjnych i ekonomicznych, a brak podziału zamówienia na części nie zakłóca konkurencji w ramach postępowania. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych ponieważ jest to zamówienie jednorodne w zakresie dostawy – z możliwością podwykonawstwa/oferty wspólnej (Zamawiający nie zastrzega części zamówienia do wyłącznego wykonania przez Wykonawcę).
4.5.3.) Główny kod CPV: 44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37481000-3 - Maszyny do konserwacji lodu
42716200-0 - Suszarki
45331231-4 - Instalowanie urządzeń mrożących
37411220-0 - Łyżwy
92620000-3 - Usługi w zakresie sportu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 385851,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 519016,95 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 385851,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Piruet Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5223094437
7.3.3) Ulica: Lanciego 10B/12
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-792
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 385851,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-11-30 do 2025-03-02SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Dostawa przedmiotu Umowy zostanie zrealizowana w terminie do 21 (dwudziestu jeden) dni od daty przekazania przezZamawiającego placu pod lodowisko.
2. Zamawiający przekaże Wykonawcy plac pod lodowisko 21 (dwadzieścia jeden) dni przed planowanym otwarciem
lodowiska.
3. Otwarcie lodowiska nastąpi w dniu 30.11.2024 r.
4. Wszelkie naprawy gwarancyjne, prace serwisowe i konserwacyjne oraz inne niezbędne do wykonania w trakcie
użytkowania lodowiska leżą w całości po stronie Wykonawcy przez cały okres obowiązywania umowy i muszą uwzględniać
konieczność zapewnienia ciągłości pracy lodowiska.
5. Demontaż dostarczonego lodowiska Wykonawca rozpocznie po dniu 02.03.2025 r. (zamknięcie lodowiska). Prace i
czynności związane z demontażem zostaną w całości ukończone do dnia 23.03.2025 r.
6. Demontaż zostanie przeprowadzony zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, przy czym Wykonawca zobowiązuje się
dokonać wszystkich czynności demontażu po uzyskaniu wszelkich uzgodnień, pozwoleń i zgłoszeń na demontaż i
wywiezienie obiektów i konstrukcji, a nadto przeprowadzić demontaż i wywiezienie obiektów i konstrukcji w sposób
niezagrażający zdrowiu, życiu lub mieniu osób trzech.
| 2024-10-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |