Dostawa trzech samochodów osobowych na potrzeby Prokuratury Okręgowej w Płocku
PROKURATURA OKRĘGOWA W PŁOCKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00556056
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00556056/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-21 14:14
- Lokalizacja
- Płock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d36b8f22-2b8e-4ecf-9dac-5927ab3a6127
- Identyfikator
- 7741095701
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00556056 z dnia 2024-10-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa trzech samochodów osobowych na potrzeby Prokuratury Okręgowej w Płocku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PROKURATURA OKRĘGOWA W PŁOCKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000569639
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Obrońców Warszawy 8
1.5.2.) Miejscowość: Płock
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-404
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.7.) Numer telefonu: +48242674571
1.5.8.) Numer faksu: +48242674583
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: budzet.poplo@prokuratura.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/po-plock/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d36b8f22-2b8e-4ecf-9dac-5927ab3a61271.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa trzech samochodów osobowych na potrzeby Prokuratury Okręgowej w Płocku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d36b8f22-2b8e-4ecf-9dac-5927ab3a6127
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00556056
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00262126/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa trzech samochodów osobowych na potrzeby Prokuratury Okręgowej w Płocku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00509787
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3029-7.261.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 262950,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu osobowego na potrzeby Prokuratury Okręgowej w Płocku – fabrycznie nowego, wyprodukowanego w roku 2024, model aktualnie wytwarzany przez producenta.2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
4.5.5.) Wartość części: 87650,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu osobowego na potrzeby Prokuratury Okręgowej w Płocku – fabrycznie nowego, wyprodukowanego w roku 2024, model aktualnie wytwarzany przez producenta.2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
4.5.5.) Wartość części: 87650,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu osobowego na potrzeby Prokuratury Okręgowej w Płocku – fabrycznie nowego, wyprodukowanego w roku 2024, model aktualnie wytwarzany przez producenta.2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
4.5.5.) Wartość części: 87650,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przed otwarciem ofert Zamawiający udostępnił informację o kwotach jakie zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia w wysokościach: Część 1: 107 800,00 PLN brutto, Część 2: 107 800,00 PLN brutto, Część 3: 107 800,00 PLN brutto.
Zamawiający dokonał badania złożonych ofert, a następnie dokonał wybory oferty najkorzystniejszej spośród wszystkich ofert nie podlegających odrzuceniu.
Jako najkorzystniejszą wybrano:
1) w części dotyczącej Części nr 1 zamówienia ofertę Wykonawcy: MARVEL Sp. z o.o., ul. Brzezińska 15, 92-103 Łódź, z ceną oferty brutto: 112 914,00 PLN.
2) w części dotyczącej Części nr 2 zamówienia ofertę Wykonawcy: MARVEL Sp. z o.o., ul. Brzezińska 15, 92-103 Łódź, z ceną oferty brutto: 112 914,00 PLN.
3) w części dotyczącej Części nr 3 zamówienia ofertę Wykonawcy: MARVEL Sp. z o.o., ul. Brzezińska 15, 92-103 Łódź, z ceną oferty brutto: 112 914,00 PLN.
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, „zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty bądź oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty".
Zamawiający wykonał czynności mające na celu sprawdzenie możliwości zwiększenia kwoty, którą może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia do wysokości ceny najkorzystniejszej oferty i na chwilę obecną nie ma możliwości zwiększenia powyższej kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty Wykonawcy MARVEL Sp. z o.o.
W związku z powyższym postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 103500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 119299,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przed otwarciem ofert Zamawiający udostępnił informację o kwotach jakie zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia w wysokościach: Część 1: 107 800,00 PLN brutto, Część 2: 107 800,00 PLN brutto, Część 3: 107 800,00 PLN brutto.
Zamawiający dokonał badania złożonych ofert, a następnie dokonał wybory oferty najkorzystniejszej spośród wszystkich ofert nie podlegających odrzuceniu.
Jako najkorzystniejszą wybrano:
1) w części dotyczącej Części nr 1 zamówienia ofertę Wykonawcy: MARVEL Sp. z o.o., ul. Brzezińska 15, 92-103 Łódź, z ceną oferty brutto: 112 914,00 PLN.
2) w części dotyczącej Części nr 2 zamówienia ofertę Wykonawcy: MARVEL Sp. z o.o., ul. Brzezińska 15, 92-103 Łódź, z ceną oferty brutto: 112 914,00 PLN.
3) w części dotyczącej Części nr 3 zamówienia ofertę Wykonawcy: MARVEL Sp. z o.o., ul. Brzezińska 15, 92-103 Łódź, z ceną oferty brutto: 112 914,00 PLN.
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, „zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty bądź oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty".
Zamawiający wykonał czynności mające na celu sprawdzenie możliwości zwiększenia kwoty, którą może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia do wysokości ceny najkorzystniejszej oferty i na chwilę obecną nie ma możliwości zwiększenia powyższej kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty Wykonawcy MARVEL Sp. z o.o.
W związku z powyższym postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 103500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 119299,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przed otwarciem ofert Zamawiający udostępnił informację o kwotach jakie zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia w wysokościach: Część 1: 107 800,00 PLN brutto, Część 2: 107 800,00 PLN brutto, Część 3: 107 800,00 PLN brutto.
Zamawiający dokonał badania złożonych ofert, a następnie dokonał wybory oferty najkorzystniejszej spośród wszystkich ofert nie podlegających odrzuceniu.
Jako najkorzystniejszą wybrano:
1) w części dotyczącej Części nr 1 zamówienia ofertę Wykonawcy: MARVEL Sp. z o.o., ul. Brzezińska 15, 92-103 Łódź, z ceną oferty brutto: 112 914,00 PLN.
2) w części dotyczącej Części nr 2 zamówienia ofertę Wykonawcy: MARVEL Sp. z o.o., ul. Brzezińska 15, 92-103 Łódź, z ceną oferty brutto: 112 914,00 PLN.
3) w części dotyczącej Części nr 3 zamówienia ofertę Wykonawcy: MARVEL Sp. z o.o., ul. Brzezińska 15, 92-103 Łódź, z ceną oferty brutto: 112 914,00 PLN.
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, „zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty bądź oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty".
Zamawiający wykonał czynności mające na celu sprawdzenie możliwości zwiększenia kwoty, którą może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia do wysokości ceny najkorzystniejszej oferty i na chwilę obecną nie ma możliwości zwiększenia powyższej kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty Wykonawcy MARVEL Sp. z o.o.
W związku z powyższym postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 103500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 119299,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-10-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |