Usługa kompleksowej organizacji 3-dniowych campów diagnostyczno-motywujących dla uczestników projektu „Kompetentni na start” współfinansowanego z E F S Plus - RUNDA I
Łódzka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00556134
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00556134/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-21 14:29
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-74e80382-8ddd-498e-823d-86ee300bf785
- Identyfikator
- 7251389269
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00556134 z dnia 2024-10-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa kompleksowej organizacji 3-dniowych campów diagnostyczno-motywujących dla uczestników projektu „Kompetentni na start” współfinansowanego z E F S Plus - RUNDA I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Łódzka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001036879
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pomorska 41
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-203
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lodzka.ohp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ohp.pl/nasze-jednostki/wojewodzkie-komendy-ohp/lodzkie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-74e80382-8ddd-498e-823d-86ee300bf7851.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa kompleksowej organizacji 3-dniowych campów diagnostyczno-motywujących dla uczestników projektu „Kompetentni na start” współfinansowanego z E F S Plus - RUNDA I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74e80382-8ddd-498e-823d-86ee300bf785
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00556134
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00453804/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Kompleksowa organizacja 3-dniowych campów diagnostyczno-motywujących dla uczestników projektu "Kompetentni na start" z terenu województwa łódzkiego - runda I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „Kompetentni na start” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla łódzkiego 2021-2027 nr FELD.07.02-IP.01-0001/23-00.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00512836
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja 3-dniowych campów diagnostyczno-motywujących dla maksymalnie 190 uczestników projektu „Kompetentni na start” z terenu województwa łódzkiego . Uczestnikami Campów będzie młodzież zagrożona wykluczeniem społecznym w wieku 15-25 lat, uczestnicy Łódzkiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy w Łodzi, która z powodu uwarunkowań rodzinnych lub środowiskowych znajduje się w trudnej sytuacji społecznej i bierze udział w projekcie „Kompetentni na start” w jednostkach OHP w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Radomsku, Bełchatowie, Tomaszowie Mazowieckim, Zduńskiej Woli, Sieradzu, Wieruszowie, Wieluniu, Łowiczu, Skierniewicach, Rawie Mazowieckiej i Kutnie. Podczas 3-dniowego wyjazdu, podzieleni na 10-osobowe grupy uczestnicy odbędą zajęcia diagnostyczo-motywacyjne i badania kompetencji cyfrowych oraz społecznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe
55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 190000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 383990,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 190000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "Wiedza" Wojewódzki Ośrodek Kształcenia Zawodowego i Języków Obcych Grażyna Klimczak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9471305117
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 90-427
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 190000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-10| 2024-10-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |