Przebudowa stadionu miejskiego pomocniczego w Dębnie.

GMINA DĘBNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00556720
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00556720/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-22 08:14
Lokalizacja
Dębno, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e479804b-6cdb-49a6-bff4-d9e18edd3ea3
Identyfikator
5971627649
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane ze stadionami

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00556720 z dnia 2024-10-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa stadionu miejskiego pomocniczego w Dębnie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĘBNO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966993

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 5

1.5.2.) Miejscowość: Dębno

1.5.3.) Kod pocztowy: 74-400

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 95 7603001

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bok@debno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.debno.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

platformazakupowa.pl/pn/um_debno/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa stadionu miejskiego pomocniczego w Dębnie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e479804b-6cdb-49a6-bff4-d9e18edd3ea3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00556720

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00037717/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja infrastruktury sportowej.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00489767

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI/02.01.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2593023,13 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa istniejącego stadionu miejskiego pomocniczego o wymiarach 105,66 m x 71,70 m wraz z ogrodzeniem polega na wymianie murawy naturalnej na murawę sztuczną - sztuczna trawa tkana o wysokości od 45 mm do 50 mm, spełniająca wymagania FIFA Quality Concept for Football Turf (manual 2015), układana na podkładzie elastycznym (Shock-pad) - zgodnie z załączoną dokumentacją techniczną – Przebudowa stadionu miejskiego pomocniczego, stanowiącą załącznik nr 4 do SWZ. W zakresie przebudowy stadionu zawiera się również zabudowa ogrodzenia w formie paneli ogrodzeniowych 2D z drutu min. 6/5/6 o wysokości 160 cm wraz z posadowieniem krawężnika (obrzeża betonowe). Teren objęty opracowaniem stanowi równą płaszczyznę, różnice wysokości wahają się od 44,2 m n.p.m. do 44,5 m n.p.m. Zgodnie z założeniami przewiduje się wyrównanie terenu i ustanowienie wysokości płyty boiska do 44,4 m n.p.m. wraz ze spadkiem zgodnie z ww. dokumentacją. Przebudowywana całkowita powierzchnia płyty boiska wynosi 7 577,94 m2, natomiast powierzchnia placu gry wynosi 6 571,5 m2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212224-2 - Roboty budowlane związane ze stadionami

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przekracza kwotę środków finansowych, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, wynoszącą 268120,00 zł.brutto. Kwota ta nie została przez zamawiającego zwiększona.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2978303,29 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3113130 PLN

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zadanie było przewidziane do realizacji przy udziale środków programu „Sportowa Polska”.
2024-10-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane