Sukcesywne dostawy materiałów opałowych dla budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Nagłowice
Gmina Nagłowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00556763
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00556763/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-22 08:25
- Lokalizacja
- Nagłowice, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-418a9bf7-aafd-44af-8cb9-615771390e18
- Identyfikator
- 6562213721
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Olej opałowyWęgiel i paliwa na bazie węglaPaliwa drzewne
Wykonawcy
3 przyznane
DROŚ SAWICKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzystajń, PL · lot 0
214 800 PLN"WĘGLOPASZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 1
38 154,6 PLNSYLWESTER KOŁOMAŃSKIPodgórze, PL · lot 2
76 456,8 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00556763 z dnia 2024-10-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy materiałów opałowych dla budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Nagłowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nagłowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010398
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mikołaja Reja 9
1.5.2.) Miejscowość: Nagłowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-362
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@naglowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.naglowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://naglowice.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywne dostawy materiałów opałowych dla budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Nagłowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-418a9bf7-aafd-44af-8cb9-615771390e18
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00556763
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00022091/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Sukcesywne dostawy materiałów opałowych dla budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Nagłowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00502906
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.23.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 394905,26 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są "Sukcesywne dostawy materiałów opałowych dla budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Nagłowice"2. Przedmiotem zamówienia został podzielony na 3 części dostaw materiałów opałowych.
• Część 1- Sukcesywne dostawy oleju opałowego typu lekkiego dla potrzeb Zespołu Placówek Oświatowych w Nagłowicach
• Część 2- Sukcesywne dostawy węgla wraz z rozładunkiem dla obiektów
zarządzanych przez Gminę Nagłowice oraz jednostek organizacyjnych gminy.
• Część 3- Sukcesywne dostawy pelletu wraz z rozładunkiem dla obiektów
zarządzanych przez Gminę Nagłowice
3. Punkty odbioru opału wymieniono poniżej:
1) Budynek Urzędu Gminy ul. Mikołaja Reja 9, Nagłowice
2) Budynek Gminny ul. Św. Floriana 3, Nagłowice
3) Ośrodek Zdrowia w Desznie, Deszno 74
4) Ośrodek Zdrowia w Nagłowicach ul. Parkowa 2,
5) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nagłowicach, ul. M. Reja 5; Nagłowice
6) Budynek mieszkań socjalnych w Trzcińcu 59, 59a
7) Zespół Placówek Oświatowych Warzyn Pierwszy 95
8) Zespół Placówek Oświatowych w Nagłowicach, ul. Mikołaja Reja 40; Nagłowice
4. Planowana łączna ilość opału:
a) Węgiel kamienny EKOGROSZEK - do 30 ton
b) Węgiel Kamienny kostka - do 3 ton
c) Pellet- do 80 ton
d) olej opałowy - do 65 000 litrów
5. Dostarczony opał musi odpowiadać następującym parametrom jakościowym:
5.1 Olej opałowy
- jednorazowa wielkość dostawy do 10 000 litrów,
- łączna sumaryczna wielkość dostaw do 60 000 litrów
- rozładunek paliwa będzie odbywać się z autocysterny przy zastosowaniu pompy,
- dostarczona ilość paliwa fakturowana będzie w temperaturze rzeczywistej w litrach oraz dopuszcza się mierzenie ilości sprzedawanego oleju opałowego w temperaturze referencyjnej 15°C i na tej podstawie wystawianie faktur
- dostawa oleju opałowego odbywać się będzie środkami transportu Wykonawcy i na jego koszt,
- koszty transportu i ubezpieczania transportu do Zamawiającego ponosi Wykonawca
- olej opałowy musi spełniać wszelkie wymagania w/g PN-C 96024/2011 oraz wymagania
w/g Rozporządzenia Ministra Finansów z 28 listopada 2022r w sprawie znakowania
i barwienia wyrobów energetycznych / Dz. U.2022 poz. 2633/.
Zakup oleju opałowego lekkiego dokonywany będzie po cenie obowiązującej w dniu tankowania zgodnie ze stroną internetową producenta powiększony o stałą marżę lub pomniejszony o stały upust,
Wykonawca do każdej dostawy oleju opałowego lekkiego ma obowiązek dostarczyć wydruk
ze strony internetowej producenta potwierdzający cenę w dniu sprzedaży oraz kopię świadectwa jakości dostarczonego materiału grzewczego.
Wykonawca gwarantuje, że sprzedawane materiały opałowe spełniały będą wymogi jakościowe określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015r w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2015r poz. 1680), Rozporządzeniu Ministra Klimatu z dnia 22 kwietnia 2020r zmieniające rozporządzenie
w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. 2024 poz. 1018) i wymogi określone w normach PN-EN590:2009
Cenę producenta oleju opałowego typu lekkiego do wyceny należy przyjąć z dnia 23-09-2024r
7. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości zamawianego opału w stosunku do wartości szacunkowych, dostosowując je do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Oznacza to, że podana ilość nie stanowi ostatecznego wymiaru zamówienia, w wyniku czego nie będzie podstawą do zgłaszania roszczeń z tytułu niezrealizowanych dostaw (dotyczy wszystkich części).
Dostawa materiału opałowego do Zamawiającego odbywać się będzie środkami transportu Wykonawcy i na jego koszt. Koszty transportu i ubezpieczania transportu do Zamawiającego ponosi Wykonawca
8. O terminach dostawy Zamawiający będzie zawiadamiał Wykonawcę z dwudniowym
wyprzedzeniem telefonicznie lub mailem.
Wykonawca zobowiązany jest uprzedzić telefonicznie przedstawiciela Zamawiającego
o dacie i godzinie dostawy danej partii towaru. Zamawiający będzie składał zamówienia na dostawę w dni robocze z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem. Dostawy towaru odbywały będą się w dni robocze w godz. 7.30-15.30
9. Odbiór towaru odbywać się będzie na podstawie dowodu WZ, bezgotówkowo zawierającą w szczególności dane dotyczące : datę dostawy, nazwę materiału opałowego oraz ilość
w jednostkach miary, która musi być potwierdzona przez osobę wyznaczoną Zamawiającego do odbioru danego materiału opałowego
10. Jeżeli do dnia zakończenia realizacji dostaw w oparciu o umowę związaną z niniejszym postępowaniem, Zamawiający nie dokona zamówienia w ilości wskazanej jako deklarowane potrzeby w formularzu, to umowa wygasa, a Dostawcy nie przysługują roszczenia
o wykonanie umowy w pozostałym zakresie i roszczenia o zapłatę za niezrealizowaną część.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
4.5.5.) Wartość części: 205800,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są "Sukcesywne dostawy materiałów opałowych dla budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Nagłowice"2. Przedmiotem zamówienia został podzielony na 3 części dostaw materiałów opałowych.
• Część 1- Sukcesywne dostawy oleju opałowego typu lekkiego dla potrzeb Zespołu Placówek Oświatowych w Nagłowicach
• Część 2- Sukcesywne dostawy węgla wraz z rozładunkiem dla obiektów
zarządzanych przez Gminę Nagłowice oraz jednostek organizacyjnych gminy.
• Część 3- Sukcesywne dostawy pelletu wraz z rozładunkiem dla obiektów
zarządzanych przez Gminę Nagłowice
3. Punkty odbioru opału wymieniono poniżej:
1) Budynek Urzędu Gminy ul. Mikołaja Reja 9, Nagłowice
2) Budynek Gminny ul. Św. Floriana 3, Nagłowice
3) Ośrodek Zdrowia w Desznie, Deszno 74
4) Ośrodek Zdrowia w Nagłowicach ul. Parkowa 2,
5) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nagłowicach, ul. M. Reja 5; Nagłowice
6) Budynek mieszkań socjalnych w Trzcińcu 59, 59a
7) Zespół Placówek Oświatowych Warzyn Pierwszy 95
8) Zespół Placówek Oświatowych w Nagłowicach, ul. Mikołaja Reja 40; Nagłowice
4. Planowana łączna ilość opału:
a) Węgiel kamienny EKOGROSZEK - do 30 ton
b) Węgiel Kamienny kostka - do 3 ton
c) Pellet- do 80 ton
d) olej opałowy - do 60 000 litrów
5. Dostarczony opał musi odpowiadać następującym parametrom jakościowym:
5.2 Węgiel:
a) Węgiel kamienny EKOGROSZEK - wartość opałowa min. 29000kJ/kg, zawartość siarki do 0,6%, zawartość popiołu do 5%, dopuszczalna wilgotność do 8%, granulacja 8-25 mm.
b) Węgiel kamienny kostka, wartość opałowa min. 29000 kj/kg, zawartość siarki maks do 0.6 %, zawartość popiołu maks do 6 %, uziarnienie min. 60mm
Wraz z każdą dostawą węgla, ekogroszku Wykonawca dostarczy certyfikaty, atesty potwierdzające jakość dostarczonego opału. Zamawiający zastrzega sobie możliwość ważenia dostarczanej partii materiału opałowego.
6. Zamawiający informuje, że minimalna jednorazowa wielkość dostawy będzie wynosić 3 tony, natomiast maksymalna 10 ton (dotyczy części 2 i 3). Rozładunek zamawianych partii opału będzie obejmował zdjęcie opału na podjazd we wskazanych punktach odbioru przez Wykonawcę, natomiast Zamawiający w swoim zakresie wniesie opał do kotłowni.
7. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości zamawianego opału w stosunku do wartości szacunkowych, dostosowując je do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Oznacza to, że podana ilość nie stanowi ostatecznego wymiaru zamówienia, w wyniku czego nie będzie podstawą do zgłaszania roszczeń z tytułu niezrealizowanych dostaw (dotyczy wszystkich części).
Dostawa materiału opałowego do Zamawiającego odbywać się będzie środkami transportu Wykonawcy i na jego koszt. Koszty transportu i ubezpieczania transportu do Zamawiającego ponosi Wykonawca
8. O terminach dostawy Zamawiający będzie zawiadamiał Wykonawcę z dwudniowym wyprzedzeniem telefonicznie lub mailem.
Wykonawca zobowiązany jest uprzedzić telefonicznie przedstawiciela Zamawiającego
o dacie i godzinie dostawy danej partii towaru. Zamawiający będzie składał zamówienia na dostawę w dni robocze z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem. Dostawy towaru odbywały będą się w dni robocze w godz. 7.30-15.30
9. Odbiór towaru odbywać się będzie na podstawie dowodu WZ, bezgotówkowo zawierającą w szczególności dane dotyczące : datę dostawy, nazwę materiału opałowego oraz ilość
w jednostkach miary, która musi być potwierdzona przez osobę wyznaczoną Zamawiającego do odbioru danego materiału opałowego
10. Jeżeli do dnia zakończenia realizacji dostaw w oparciu o umowę związaną z niniejszym postępowaniem, Zamawiający nie dokona zamówienia w ilości wskazanej jako deklarowane potrzeby w formularzu, to umowa wygasa, a Dostawcy nie przysługują roszczenia
o wykonanie umowy w pozostałym zakresie i roszczenia o zapłatę za niezrealizowaną część
4.5.3.) Główny kod CPV: 09111000-0 - Węgiel i paliwa na bazie węgla
4.5.5.) Wartość części: 59024,46 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są "Sukcesywne dostawy materiałów opałowych dla budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Nagłowice"2. Przedmiotem zamówienia został podzielony na 3 części dostaw materiałów opałowych.
• Część 1- Sukcesywne dostawy oleju opałowego typu lekkiego dla potrzeb Zespołu Placówek Oświatowych w Nagłowicach
• Część 2- Sukcesywne dostawy węgla wraz z rozładunkiem dla obiektów
zarządzanych przez Gminę Nagłowice oraz jednostek organizacyjnych gminy.
• Część 3- Sukcesywne dostawy pelletu wraz z rozładunkiem dla obiektów
zarządzanych przez Gminę Nagłowice
3. Punkty odbioru opału wymieniono poniżej:
1) Budynek Urzędu Gminy ul. Mikołaja Reja 9, Nagłowice
2) Budynek Gminny ul. Św. Floriana 3, Nagłowice
3) Ośrodek Zdrowia w Desznie, Deszno 74
4) Ośrodek Zdrowia w Nagłowicach ul. Parkowa 2,
5) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nagłowicach, ul. M. Reja 5; Nagłowice
6) Budynek mieszkań socjalnych w Trzcińcu 59, 59a
7) Zespół Placówek Oświatowych Warzyn Pierwszy 95
8) Zespół Placówek Oświatowych w Nagłowicach, ul. Mikołaja Reja 40; Nagłowice
4. Planowana łączna ilość opału:
a) Węgiel kamienny EKOGROSZEK - do 30 ton
b) Węgiel Kamienny kostka - do 3 ton
c) Pellet- do 80 ton
d) olej opałowy - do 60 000 litrów
5. Dostarczony opał musi odpowiadać następującym parametrom jakościowym:
5.3 Pellet:
średnica 6±1 mm, długość 3,15 - 40 mm, kaloryczność ≥ 16,5 MJ/kg, gęstość > 600 kg/m3, wilgotność ≤ 10%, odporność mechaniczna ≥ 97,5%, zawartość popiołu ≤ 0,7%, temp. topnienia popiołu ≥ 1200oC. Zamówiony pellet powinien spełniać wymagania normy DIN PLUS, lub DIN PLUS EN A1 lub równoważnej (pellet drzewny używany dla kotłów, pieców, palników i kominków).
Pellet musi być dostarczany do Zamawiającego w workach o wadze 15kg lub 25 kg, ponadto worki muszą posiadać oznakowanie co do klasy pelletu. Zamawiający w przypadku podejrzenia niewłaściwej jakości pelletu zastrzega sobie prawo oddania próbki pelletu do laboratorium celem sprawdzenia jego zgodności co do wymaganej jakości na koszt Wykonawcy. Jeżeli pellet nie będzie spełniał wymagań opisanych powyżej Zamawiający będzie miał prawo odstąpienia od umowy z winy Wykonawcy. Ponadto jeżeli piec ulegnie uszkodzeniu w związku z niewłaściwą jakością pelletu kosztami naprawy zostanie obciążony Wykonawca.
Wraz z każdą dostawą pelletu Wykonawca dostarczy wymagane dokumenty, certyfikaty, atesty na dostarczony pellet, w szczególności:
1) raport z badań laboratorium paliw i węgli aktywnych,
2) Certyfikat DIN PLUS, lub DIN PLUS EN A1, lub równoważny,
6. Zamawiający informuje, że minimalna jednorazowa wielkość dostawy będzie wynosić 3 tony, natomiast maksymalna 10 ton (dotyczy części 2 i 3). Rozładunek zamawianych partii opału będzie obejmował zdjęcie opału na podjazd we wskazanych punktach odbioru przez Wykonawcę, natomiast Zamawiający w swoim zakresie wniesie opał do kotłowni.
7. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości zamawianego opału w stosunku do wartości szacunkowych, dostosowując je do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Oznacza to, że podana ilość nie stanowi ostatecznego wymiaru zamówienia, w wyniku czego nie będzie podstawą do zgłaszania roszczeń z tytułu niezrealizowanych dostaw (dotyczy wszystkich części).
Dostawa materiału opałowego do Zamawiającego odbywać się będzie środkami transportu Wykonawcy i na jego koszt. Koszty transportu i ubezpieczania transportu do Zamawiającego ponosi Wykonawca
8. O terminach dostawy Zamawiający będzie zawiadamiał Wykonawcę z dwudniowym wyprzedzeniem telefonicznie lub mailem.
Wykonawca zobowiązany jest uprzedzić telefonicznie przedstawiciela Zamawiającego o dacie i godzinie dostawy danej partii towaru. Zamawiający będzie składał zamówienia na dostawę w dni robocze z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem. Dostawy towaru odbywały będą się w dni robocze w godz. 7.30-15.30
9. Odbiór towaru odbywać się będzie na podstawie dowodu WZ, bezgotówkowo zawierającą w szczególności dane dotyczące : datę dostawy, nazwę materiału opałowego oraz ilość
w jednostkach miary, która musi być potwierdzona przez osobę wyznaczoną Zamawiającego do odbioru danego materiału opałowego
10. Jeżeli do dnia zakończenia realizacji dostaw w oparciu o umowę związaną z niniejszym postępowaniem, Zamawiający nie dokona zamówienia w ilości wskazanej jako deklarowane potrzeby w formularzu, to umowa wygasa, a Dostawcy nie przysługują roszczenia
o wykonanie umowy w pozostałym zakresie i roszczenia o zapłatę za niezrealizowaną część.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09111400-4 - Paliwa drzewne
4.5.5.) Wartość części: 130080,80 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 214800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 223800,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 214800,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROŚ SAWICKI Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 574-17-71-696
7.3.3) Ulica: ul. Przemysłowa 2
7.3.4) Miejscowość: Przystajń
7.3.5) Kod pocztowy: 42-141
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 214800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 38154,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 48346,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 38154,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „Węglopasz” Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7811898441
7.3.3) Ulica: ul. Piątkowska 149/6
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 60-648
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 38154,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-06-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 76456,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 116899,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 76456,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sylwester Kołomański P.U.H. Hol – Park
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6571001272
7.3.4) Miejscowość: Podgórze
7.3.5) Kod pocztowy: 26-010
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 76456,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-06-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-10-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |