Wykonanie zadania pn. „Budżet Obywatelski – Koncepcja zagospodarowania placu zabaw przy SP 13 im. Orląt Lwowskich w Głogowie dla dzieci z przedszkola, szkoły i okolic”

Gmina Miejska Głogów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00556824
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00556824/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-22 08:41
Lokalizacja
Głogów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e3f9b6c9-219a-47f8-92dd-e45c3f377718
Identyfikator
6930012466
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie usuwania glebyRehabilitacja terenuRoboty w zakresie kształtowania terenuWyposażenie parków i placów zabawGry i zabawki, wyposażenie parków zabaw

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00556824 z dnia 2024-10-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie zadania pn. „Budżet Obywatelski – Koncepcja
zagospodarowania placu zabaw przy SP 13 im. Orląt Lwowskich w Głogowie dla dzieci z przedszkola, szkoły i okolic”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Głogów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647297

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 10

1.5.2.) Miejscowość: Głogów

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@glogow.um.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.glogow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://glogow-um.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie zadania pn. „Budżet Obywatelski – Koncepcja
zagospodarowania placu zabaw przy SP 13 im. Orląt Lwowskich w Głogowie dla dzieci z przedszkola, szkoły i okolic”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e3f9b6c9-219a-47f8-92dd-e45c3f377718

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00556824

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00073965/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budżet Obywatelski - Koncepcja zagospodarowania placu zabaw przy SP 13 im. Orląt Lwowskich w Głogowie dla dzieci z przedszkola, szkoły i okolic

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00525739

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.34.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Budżet Obywatelski – Koncepcja zagospodarowania placu zabaw przy SP 13 im. Orląt Lwowskich w Głogowie dla dzieci z przedszkola, szkoły i okolic”

które obejmuje w szczególności:
- demontaż istniejących urządzeń zabawowych, utylizacja nienadających się do ponownego użytku
- demontaż piaskownicy nr 2
- wykonanie mikroniwelacji terenu
- montaż nowych urządzeń zabawowych o takich samych parametrach jak demontowane
rodzaje zabawek:
1 – Zestaw zabawowy
2 – Obręcze do przechodzenia lub wspinania
3 – Huśtawka kwartet
4 – Huśtawka „Ważka” na sprężynie
5 – Zabawka na sprężynie
6 – Zabawka na sprężynie
- remont istniejącej piaskownicy nr 1, polegający na naprawie i wymianie uszkodzonych, zniszczonych elementów, montażu brakujących części (między innymi śrub, nakrętek itd.), uzupełnieniu piasku.
- wykonanie nawierzchni bezpiecznej w postaci żwiru płukanego obrzeżonej obrzeżami elastycznymi. Warstwa żwiru płukanego 30 cm na warstwie separacyjno-wzmacniającej z geowłókniny o gramaturze >105 g/m2.
- uporządkowanie terenu i obsianie trawą niezadarnionych powierzchni.





Szczegółowy opis i zakres wykonania przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, w skład której wchodzą projekt budowlany i projekt wykonawczy, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (dalej STWiORB) oraz przedmiar robót, które są załącznikami do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112360-6 - Rehabilitacja terenu

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

37500000-3 - Gry i zabawki, wyposażenie parków zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2024-10-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane