Dostawa oleju opałowego na potrzeby Gminy Szudziałowo
Gmina Szudziałowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00556844
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00556844/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-22 08:45
- Lokalizacja
- Szudziałowo, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4a0d3f5f-7bae-4698-8388-864f875e3c32
- Identyfikator
- 5451799806
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00556844 z dnia 2024-10-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oleju opałowego na potrzeby Gminy Szudziałowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szudziałowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659645
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bankowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Szudziałowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-113
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: 857221404
1.5.8.) Numer faksu: 857221441
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szudzialowo-gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szudzialowo-gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/szudzialowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa oleju opałowego na potrzeby Gminy Szudziałowo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4a0d3f5f-7bae-4698-8388-864f875e3c32
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00556844
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00043750/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawy oleju opałowego na potrzeby gminy Szudziałowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00501769
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGK.271.13.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 386100 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia stanowią powtarzające się okresowo (w skali okresu grzewczego od września do maja) dostawy oleju opałowego lekkiego, spełniającego wymagania: Ustawy z dnia 25-08-2006 r o systemie monitorowania i kontrolowania jakości paliw (t.j.: Dz. U. z 2024 r., poz. 1209) , Rozporządzenia Ministra Energii w sprawie metod badania jakości lekkiego oleju opałowego, ciężkiego oleju opałowego oraz oleju do silników statków żeglugi śródlądowej z dnia 21 maja 2015 r. (Dz.U. z 2017 r. poz. 584). Przewidywana wielkość zamówienia to 110000,00 l realizowana wg potrzeb Zamawiającego.
2. Dodatkowe obowiązki Wykonawcy związane z przedmiotem zamówienia:
1) Wykonawca obowiązany jest dostarczać w/w paliwa o jakości i parametrach (składzie) zgodnych z przepisami prawa.
2) Do każdej dostawy paliw, stanowiących przedmiot zamówienia, Wykonawca dołączy dokument w języku polskim (ewentualnie z tłumaczeniem na język polski sporządzonym przez tłumacza przysięgłego) dotyczący jakości danej partii paliwa, w szczególności określający parametry fizyko-chemiczne (świadectwo jakości), w oryginale lub potwierdzonej kopii.
W ramach zamówienia odbędzie się dostawa około 110 000 l oleju opałowego na sezon grzewczy 2024- 2025 do kotłowni:
- w remizie OSP w Wierzchlesiu (około 5 000 l)
- w budynku wielofunkcyjnym w Szudziałowie, ul. Górna 4a (około 2 000 l)
- w Babikach - Szkoła Filialna Szkoły Podstawowej Sudziałowo, Babiki 22A (około 20 000 l)
- w Szkole Podstawowej w Szudziałowie, ul. Szkolna 1 (80 000 l)
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 416453,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 436477,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 416453,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. FALKO OIL Krzysztof Falkowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5421013020
7.3.3) Ulica: Białostoczek 19
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.5) Kod pocztowy: 15-592
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 416453,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2024-10-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |