Remont garaży w kompleksie wojskowym przy ul. Kulasa 8 w Poznaniu
14 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00557171
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00557171/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-22 10:02
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-173c101b-1bea-4897-9ab3-aa3abf9a70dd
- Identyfikator
- 7792404661
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00557171 z dnia 2024-10-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont garaży w kompleksie wojskowym przy ul. Kulasa 8 w Poznaniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 14 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 302067654
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bukowska 34
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 60-811
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.7.) Numer telefonu: 261 274 802
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 14wog.zamowienia@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.14wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/14wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka Wojskowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont garaży w kompleksie wojskowym przy ul. Kulasa 8 w Poznaniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-173c101b-1bea-4897-9ab3-aa3abf9a70dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00557171
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00083913/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Remont garaży - SKW Poznań
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00469054
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 33/z/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 444427,91 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót:
Remont Instalacji Elektrycznej
• Całkowity demontaż istniejącej instalacji elektrycznej,
• Wykonanie nowego zasilania budynku garażowego kablem YKXS 5x10 ; trasa między budynkami do ustalenia na etapie realizacji,
• Całość oprzewodowania w budynku garażowym wykonać p/t.,
• Zastosować osprzęt p/t o IP44,
• Oprawy oświetleniowe o parametrach nie gorszych jak w przedmiarze robót,
• W garażu nr 1 zamontować rozdzielnię główną a w garażu nr 9 podrozdzielnię zasilaną z rozdzielni głównej; obie rozdzielnice o IP 65,
• Wyposażenie rozdzielni na podstawie osprzętu podanego w przedmiarze robót,
• W kanałach samochodowych instalacja bezpieczna 24V,
• Pomiary elektryczne.
Prace ogólnobudowlane
• Wykucie gniazd o głębokości 1 ceg. w ścianach z cegieł na zaprawie wapiennej dla belek stalowych w celu ustalenia miejsca spoczynku ich końców i zdecydowanie, jakiego rodzaju montaż skrzyni i prowadnic zastosować,
• Odbicie tynków wewnętrznych z zaprawy cementowej pasami o szerokości do 30 cm,
• Wykucie z muru ościeżnic stalowych lub krat okiennych o powierzchni do 2 m2,
• Wykucie z muru ościeżnic stalowych lub krat o powierzchni ponad 2 m2,
• Uzupełnienie ścianek z cegieł o grubości 1/2 ceg. lub zamurowanie otworów w ścianach na zaprawie cementowo-wapiennej,
• Wykucie strzępi w przekroju ściany o grubości 1/2 ceg. na zaprawie cementowej,
• Uzupełnienie tynków zewnętrznych zwykłych kat. III o podłożach z cegły, pustaków ceramicznych, gazo-i pianobetonów ( do 2 m2 w 1 miejscu ),
• Skucie nierówności betonu przy głębokości skucia do 1 cm na ścianach lub podłogach,
• Warstwy wyrównawcze pod posadzki z zaprawy cementowej grubości 20 mm zatarte na ostro,
• Posadzki płytkowe z kamieni sztucznych; płytki 40x40 cm układane na klej metodą zwykłą,
• Tynki zewnętrzne szlachetne nakrapiane na ścianach płaskich i powierzchniach poziomych (balkony i loggie) wykonywane ręcznie. Tynki na pow. do 5 m2,
• Montaż bram rolowanych wielkogabarytowych przemysłowych o napędzie elektrycznym i wymiarach wys. 3,9 m szer. 3,80 m - 2,000 szt.,
• Montaż bram rolowanych, garażowych o napędzie elektrycznym i wymiarach wys. 2,5 m szer. 2,65 m montowane na mur od zewnątrz sterowane elektrycznie silnikiem z możliwością awaryjnego otwierania (wyłącznik na ścianie) - 8,00 szt.,
• Zeskrobanie i zmycie starej farby w pomieszczeniach o powierzchni podłogi ponad 5 m2 - praca na wysokości 5-10 m,
• Gruntowanie podłoży preparatami "CERESIT CT 17" i "ATLAS UNI GRUNT" - powierzchnie pionowe,
• Gruntowanie podłoży preparatami "CERESIT CT 17" i "ATLAS UNI GRUNT" - powierzchnie poziome,
• Dwukrotne malowanie farbami emulsyjnymi starych tynków wewnętrznych sufitów,
• Dwukrotne malowanie farbami emulsyjnymi starych tynków wewnętrznych ścian,
• Licowanie ścian płytkami glazurowanymi 15x15 cm.,
• Obramowanie z kątownika kanału wewnątrz budynku,
• Wymiana deskowania - deski o grubości 32 mm na styk (przykrycie kanału garażowego),
• Obsadzenie kratek wentylacyjnych w ścianach z cegieł,
• Malowanie tynków zewnętrznych nakrapianych farbami akrylowymi,
• Mycie po robotach malarskich drzwi,
• Roboty przy wznoszeniu rusztowań,
• Rozebranie rur spustowych z blachy nienadającej się do użytku,
• Rozebranie rynien z blachy nadającej się do użytku,
• Montaż rur spustowych okrągłych z blachy tytan-cynk o średnicy 120 mm,
• 0101-03 Montaż rynien półokrągłych z blachy tytan-cynk o rozwinięciu 333 mm (śr. 153 mm),
• Montaż rynien półokrągłych blacha tytan-cynk - sztucer podwieszany,
• Montaż rynien z blachy tytan-cynk - denka płaskie,
• Uzupełnienie o długości do 2 m rur wentylacyjnych z kołpakiem z blachy z cynku o śr. 18 cm (kominki o wysokości do 1m w konsekwencji użyjemy połowę materiału),
• Wymiana pokrycia murów ogniowych, pasów pod-i nadrynnowych, wyskoków i pasów elewacji, gzymsów i krawędzi balkonowych z blachy Tytan-cynk,
• Naprawa pokryć dachowych papą termozgrzewalną - jednokrotne pokrycie papą wierzchniego krycia grubości 5,2 mm (mrozoodporność -20),
• Po ostrożnym wymontowaniu (odzyskanie) bram garażowych – 8 kompletów zdać do naszych magazynów w Biedrusku przy ul. Chludowskiej 36,
• Wywiezienie gruzu, ziemi i złomu wraz z utylizacją.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres robót zawierają: Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), kosztorysy (ślepe) oraz wzór umowy – stanowiące załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 255 ust. 7 ustawy w związku z art. 263 ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie, Wykonawca, którego oferta została wybrana uchyla się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, a cena kolejnej najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 986765,58 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 986765,58 PLN
| 2024-10-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |