DZIERŻAWA 5 SAMOCHODÓW OSOBOWYCH PRZEZNACZONYCH DO TRANSPORTU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Miejski Zakład Komunikacyjny sp. z o. o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00557208
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00557208/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-22 10:14
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7cf359a7-4f3d-4ca3-9048-6dbf8e36e701
Identyfikator
7542490122
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00557208 z dnia 2024-10-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
DZIERŻAWA 5 SAMOCHODÓW OSOBOWYCH PRZEZNACZONYCH DO TRANSPORTU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zakład Komunikacyjny sp. z o. o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531313469

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Luboszycka

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-215

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 774023100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mzk@mzkopole.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzkopole.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.platformazakupowa.pl/pn/mzkopole/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


usługi transportowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DZIERŻAWA 5 SAMOCHODÓW OSOBOWYCH PRZEZNACZONYCH DO TRANSPORTU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7cf359a7-4f3d-4ca3-9048-6dbf8e36e701

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00557208

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00503042

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZO.2521-15/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 900000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dwuletnia dzierżawa 4 sztuk, używanych pojazdów posiadających minimum 8 miejsc siedzących dla pasażerów (w tym 1 miejsce dla pasażera na wózku inwalidzkim) + 1 miejsce dla kierowcy napędzanych silnikiem diesla oraz 1 pojazdu posiadającego minimum 8 miejsc siedzących dla pasażerów (w tym 1 miejsce dla pasażera na wózku inwalidzkim) + 1 miejsce dla kierowcy napędzanego silnikiem elektrycznym

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2024-10-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi