Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych w ramach projektu „Nasz mały świat - mądre przedszkolaki z Gminy Kołaczkowo! - dla Szkoły Podstawowej w Grabowie Królewskim”

Gmina Kołaczkowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00557210
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00557210/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-22 10:16
Lokalizacja
Kołaczkowo, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b1c2c735-e90e-4d9b-ae50-0b3c704cf850
Identyfikator
7891707330
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pomoce i artykuły szkolenioweSprzęt elektronicznyRóżny sprzęt i artykuły biuroweRóżne produkty spożywcze

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00557210 z dnia 2024-10-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych w ramach projektu „Nasz mały świat - mądre przedszkolaki z Gminy Kołaczkowo! - dla Szkoły Podstawowej
w Grabowie Królewskim”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kołaczkowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258112

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Władysława Reymonta 3

1.5.2.) Miejscowość: Kołaczkowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-306

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: fundusze@kolaczkowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kolaczkowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kolaczkowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych w ramach projektu „Nasz mały świat - mądre przedszkolaki z Gminy Kołaczkowo! - dla Szkoły Podstawowej
w Grabowie Królewskim”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1c2c735-e90e-4d9b-ae50-0b3c704cf850

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00557210

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00008184/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych w ramach projektu "Nasz mały świat - mądre przedszkolaki z Gminy Kołaczkowo" - Grabowo Królewskie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Działanie 6.7 Edukacja przedszkolna, ogólna oraz kształcenie zawodowe, Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00530296

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FEZP.271.17.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa pomocy i dostawa pomocy dydaktycznych dla Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Grabowie Królewskim.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162200-7 - Pomoce i artykuły szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31710000-6 - Sprzęt elektroniczny

30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Stosownie do art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Celem takiego uregulowania jest ochrona Zamawiającego przed roszczeniem o zawarcie umowy w przypadku braku środków finansowych. Co do zasady przesłankę unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp odnieść należy do kwoty, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, udostępnionej na stronie internetowej prowadzonego postępowania bezpośrednio przed otwarciem ofert. Zamawiający udostępnił przed otwarciem ofert informację, że na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę: 39 433,00 zł brutto.
2024-10-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy