Modernizacja wraz z wykonaniem termoizolacji dachu budynku warsztatowo – administracyjnego na terenie zajezdni MKS Dębica przy ulicy Sandomierskiej 3 w Dębicy.
MIEJSKA KOMUNIKACJA SAMOCHODOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00557334
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00557334/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-22 10:47
- Lokalizacja
- Dębica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a83c1d4f-ede0-4ee7-a463-2f58a17535b3
- Identyfikator
- 8720002971
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00557334 z dnia 2024-10-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja wraz z wykonaniem termoizolacji dachu budynku warsztatowo – administracyjnego na terenie zajezdni MKS Dębica przy ulicy Sandomierskiej 3 w Dębicy.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKA KOMUNIKACJA SAMOCHODOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 850490500
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sandomierska 3
1.5.2.) Miejscowość: Dębica
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 146823598
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mks.debica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mks.debica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a83c1d4f-ede0-4ee7-a463-2f58a17535b31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja wraz z wykonaniem termoizolacji dachu budynku warsztatowo – administracyjnego na terenie zajezdni MKS Dębica przy ulicy Sandomierskiej 3 w Dębicy.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a83c1d4f-ede0-4ee7-a463-2f58a17535b3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00557334
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00492346
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MKS/3526/03/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 243090,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu modernizacji wraz z wykonaniem termoizolacji dachu budynku warsztatowo - administracyjnego MKS Dębica Sp. z o.o. zlokalizowanego przy ul. Sandomierskiej 3 w Dębicy.
2. Roboty budowlane należy wykonać zgodnie z zasadami wiedzy technicznej w oparciu o przeprowadzoną wizję lokalną przedmiotu zamówienia.
3. Zakres robót oraz parametry techniczne materiałów, zawiera przedmiar robót stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
4. Przedmiar robót w wersji elektronicznej (pliki w formacie * pdf) dostępny jest do pobrania na stronie internetowej postępowania.
5. Wskazane przez Zamawiającego ilości robót podane w przedmiarze robót stanowią szacunkowe ilości prac, należy traktować je, jako narzędzie pomocnicze do wyceny robót, zatem nie mogą być jedyną podstawą do określenia ceny ryczałtowej. Wartość zadania przedstawiona w formularzu ofertowym przez Wykonawcę powinna być wyceniona w oparciu o zakres prac ujęty w przedmiarze i własne obmiary wykonane podczas wizji lokalnej.
6. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia w siłach własnych.
7. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia z materiałów własnych.
8. Materiały użyte do wykonania przedmiotu zamówienia powinny być dopuszczone do stosowania w budownictwie to znaczy powinny mieć krajową deklarację właściwości użytkowych lub deklarację właściwości użytkowych.
9. Materiały użyte do wykonania przedmiotu zamówienia powinny gwarantować żywotność przedmiotu zamówienia przez okres co najmniej 15 lat.
10. Prace objęte przedmiotem zamówienia muszą być wykonane zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami określającymi wymagania, i badania odbiorcze, przepisami BHP, i ochrony środowiska.
11. Wykonawca poniesie wszelkie koszty związane z zagospodarowaniem wytworzonych odpadów, oraz dostarczy Zamawiającemu dowód ich utylizacji. Wykonawca zobowiązany jest do codziennego usuwania z placu budowy wytworzonych odpadów. Zdemontowany złom, urządzenia Wykonawca złoży w wyznaczonym przez Zamawiającego miejscu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 297980,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 397206,88 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 297980,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Budowlana ARS-BUD Robert Jedziniak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8721857083
7.3.3) Ulica: Drogowców 10
7.3.4) Miejscowość: Dębica
7.3.5) Kod pocztowy: 39-200
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 297980,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-14| 2024-10-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |