Sukcesywna dostawa oleju opałowego w ilości do 68 000 litrów do kotłowni w ZPO Wola Osowińska, Szkoły Podstawowej w Woli Chomejowej w sezonie grzewczym 2024-2025

GMINA BORKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00557407
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00557407/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-22 11:06
Lokalizacja
Borki, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-27c0e101-4d40-4585-a429-203723a0d13b
Identyfikator
5381850004
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej opałowy

Wykonawcy

1 przyznane

MICHAŁ PAJDZIŃSKIGRABINA, PL · lot 0
247 520 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00557407 z dnia 2024-10-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa oleju opałowego w ilości do 68 000 litrów do kotłowni w ZPO Wola Osowińska, Szkoły Podstawowej w Woli Chomejowej w sezonie grzewczym 2024-2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BORKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019885

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 41

1.5.2.) Miejscowość: Borki

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-345

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: infrastruktury@gminaborki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugborki.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-27c0e101-4d40-4585-a429-203723a0d13b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa oleju opałowego w ilości do 68 000 litrów do kotłowni w ZPO Wola Osowińska, Szkoły Podstawowej w Woli Chomejowej w sezonie grzewczym 2024-2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-27c0e101-4d40-4585-a429-203723a0d13b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00557407

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00065492/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Sukcesywna dostawa oleju opałowego w ilości do 68 000 litrów do kotłowni w ZPO Wola Osowińska, Szkoły Podstawowej w Woli Chomejowej w sezonie grzewczym 2024-2025

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00503569

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RRI.271.1.9.2024.MW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Numeracja zgodna z SWZ. 4.1. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę oleju opałowego w ilości do 68 000 litrów w sezonie opałowym 2024/2025 do niżej wymienionych placówek:
4.1.1. Zespół Placówek Oświatowych w Woli Osowińskiej – szacunkowa ilość do 55 000 litrów
4.1.2. Szkoła Podstawowa w Woli Chomejowej– szacunkowa ilość do 13 000 litrów
4.2. Fakturowanie poszczególnych dostaw oleju na następujące jednostki:
4.2.1. Zespół Placówek Oświatowych w Woli Osowińskiej, ul. Parkowa 7,
21-345 Borki, NIP 538-185-00-04,
4.2.2. Szkoła Podstawowa w Woli Chomejowej, Wola Chomejowa 85, 21-345 Borki, NIP 538-185-00-04,
4.3. Wymagane parametry oleju opałowego
Wymagane parametry oleju opałowego, zgodne z parametrami określonymi wg normy PN-C-99024:2011 oraz w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 3 listopada 2014r. w sprawie wymagań jakościowych dotyczących zawartości siarki dla olejów oraz rodzajów instalacji i warunków, w których będą stosowane ciężkie oleje opałowe (Dz. U. z 2014r. poz. 1547):
- Gęstość w temperaturze 15 st. C nie wyższa niż 860 kg/m3;
- Wartość opałowa min 42,6 MJ/kg;
- Lepkość kinematyczna w temperaturze 20 st. C max. 6 mm2/s
- Temperatura płynięcia max -20 st. C;
- Pozostałość po koksowaniu (10% pozostałości destylacyjnej max. 0,3 %(m/m);
- Zawartość siarki max 0,1 %(m/m);
- Zawartość wody max. 200 mg/kg;
- Zawartość zanieczyszczeń stałych max. 24 mg/kg;
- Pozostałość po spopielaniu max. 0,01 % (m/m);
- Zawartość znacznika SY 124 6-9 mg/l;
- Zawartość barwnika S Red 19 min. 6,3 mg/l;
- Skład frakcyjny:
do temperatury 250 st. C destyluje max. 65 % (V/V),

4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 247520,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 26420,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 247520,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MICHAŁ PAJDZIŃSKI "MER-TRANS"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140738616

7.3.3) Ulica: 2

7.3.4) Miejscowość: Grabina

7.3.5) Kod pocztowy: 26-640

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 247520,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

2024-10-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy