Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Technicznego przy realizacji budowy siedziby Ambasady RP w Mińsku przy ul. Starowileński Trakt

Ambasada RP w Republice Białorusi z siedzibą w Mińsku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00557942
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00557942/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-22 12:44
Lokalizacja
Mińsk, BY
Kraj zamawiającego
BY
ID przetargu
ocds-148610-03f72b62-77be-477b-93e8-740cd5e66389
Identyfikator
brak
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi nadzorowania placu budowyUsługi nadzoru technicznego

Wykonawcy

1 przyznane

PROKSIMAINŻYNIRING SP. Z O.OMińsk, BY · lot 0
64 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00557942 z dnia 2024-10-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Technicznego przy realizacji budowy siedziby Ambasady RP w Mińsku przy ul. Starowileński Trakt

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Republice Białorusi z siedzibą w Mińsku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: brak

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wołodarskiego 6

1.5.2.) Miejscowość: Mińsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-0034

1.5.5.) Kraj: Białoruś

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: minsk.amb.sekretariat@msz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/bialorus/ambasada-rp-w-minsku

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


placówka zagraniczna - misja dyplomatyczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Technicznego przy realizacji budowy siedziby Ambasady RP w Mińsku przy ul. Starowileński Trakt

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03f72b62-77be-477b-93e8-740cd5e66389

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00557942

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00240945/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Nadzór inwestorski wg prawa białoruskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r. o służbie zagranicznej, a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty
143 000 euro dla usług.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AMB.MINS.270.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Technicznego przy realizacji budowy siedziby Ambasady RP w Mińsku przy ul. Starowileński Trakt

4.5.3.) Główny kod CPV: 71521000-6 - Usługi nadzorowania placu budowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71631000-0 - Usługi nadzoru technicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROKSIMAINŻYNIRING SP. Z O.O

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: brak

7.3.4) Miejscowość: Mińsk

7.3.7.) Kraj: Białoruś

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 64800 EUR

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2024-10-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi