Montaż rolet zewnętrznych sterowanych elektrycznie oraz wymiana parapetów zewnętrznych

INSTYTUT PODSTAW INŻYNIERII ŚRODOWISKA POLSKIEJ AKADEMII NAUK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00557954
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00557954/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-22 12:47
Lokalizacja
Zabrze, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e6e985cb-d3c8-4727-9bcb-24d82a5be5db
Identyfikator
6480006720
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie stolarki metalowej, z wyjątkiem drzwi i okienInstalowanie rolet

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00557954 z dnia 2024-10-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż rolet zewnętrznych sterowanych elektrycznie oraz wymiana parapetów zewnętrznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT PODSTAW INŻYNIERII ŚRODOWISKA POLSKIEJ AKADEMII NAUK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000558009

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Marii Curie-Skłodowskiej 34

1.5.2.) Miejscowość: Zabrze

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-819

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ipis@ipispan.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ipis.pan.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e6e985cb-d3c8-4727-9bcb-24d82a5be5db

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Montaż rolet zewnętrznych sterowanych elektrycznie oraz wymiana parapetów zewnętrznych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6e985cb-d3c8-4727-9bcb-24d82a5be5db

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00557954

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00014403/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Montaż rolet i parapetów zewnetrznych -Termomodernizacja budynku laboratoryjnego IPIŚ PAN ETAP I - część I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00532202

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TG/2141-2/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa wraz z montażem rolet zewnętrznych sterowanych elektrycznie oraz wymiana parapetów zewnętrznych w Budynku Laboratoryjnym IPIŚ PAN .Szczegółowe Informacje zawarte w SWZ i Przedmiarze Robót - Załączniku nr I do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421140-7 - Instalowanie stolarki metalowej, z wyjątkiem drzwi i okien

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421145-2 - Instalowanie rolet

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

PODSTAWA PRAWNA ART. 255 PKT. 3). Oferta z najniższą cena przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 484194,42 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 484194,42 PLN

2024-10-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane