Remont i przebudowa Bloku Operacyjnego w Powiatowym Centrum Zdrowia w Malborku Sp. z o.o. Szpital im. dr Jadwigi Obodzińskiej-Król – ETAP I” realizowany w systemie „zaprojektuj i wybuduj” - II post.
Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00558002
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00558002/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-22 12:59
- Lokalizacja
- Malbork, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b9c922b0-04c4-43a8-9389-627af2ab0219
- Identyfikator
- 5792133296
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneUsługi projektowania architektonicznegoRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty malarskieKładzenie i wykładanie podłóg
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00558002 z dnia 2024-10-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i przebudowa Bloku Operacyjnego w Powiatowym Centrum Zdrowia w Malborku Sp. z o.o. Szpital im. dr Jadwigi Obodzińskiej-Król
– ETAP I” realizowany w systemie „zaprojektuj i wybuduj” - II post.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220415305
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 500 Lecia 23
1.5.2.) Miejscowość: Malbork
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekreteriat@pcz.net.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pcz.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b9c922b0-04c4-43a8-9389-627af2ab02191.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i przebudowa Bloku Operacyjnego w Powiatowym Centrum Zdrowia w Malborku Sp. z o.o. Szpital im. dr Jadwigi Obodzińskiej-Król– ETAP I” realizowany w systemie „zaprojektuj i wybuduj” - II post.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b9c922b0-04c4-43a8-9389-627af2ab0219
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00558002
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00479549
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PCZ.ZP.17/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są: prace projektowe i roboty budowlane, których celem jest remont i przebudowa Bloku Operacyjnego w Powiatowym Centrum Zdrowia w Malborku Sp. z o.o. Szpital im. dr Jadwigi Obodzińskiej-Król – ETAP I
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45442100-8 - Roboty malarskie
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia| 2024-10-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |