Wymiana stolarki okiennej w obiekcie AWS w Zakopanem
Akademia Wymiaru Sprawiedliwości
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00558233
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00558233/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-22 13:39
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7c26e2c3-6176-4aa1-886a-f69eae14921b
- Identyfikator
- 5213842228
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00558233 z dnia 2024-10-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana stolarki okiennej w obiekcie AWS w Zakopanem
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Wymiaru Sprawiedliwości
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 381510697
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wiśniowa 50
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-520
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@aws.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.aws.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/aws1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana stolarki okiennej w obiekcie AWS w Zakopanem2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c26e2c3-6176-4aa1-886a-f69eae14921b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00558233
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00266336/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Wymiana stolarki okiennej nieruchomości AWS w Zakopanem (poz. 246)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00533565
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 30/zp/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 643756,72 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wymianie stolarki okiennej w obiekcie Akademii Wymiaru Sprawiedliwości w Zakopanem .
Zamówienie będzie zrealizowane na rzecz Akademii Wymiaru Sprawiedliwości.
Miejsce realizacji zamówienia: Akademia Wymiaru Sprawiedliwości ul. Ogrodowa 6 w Zakopanem (34-500).
Zakres obejmuje wymianę stolarki okiennej na nową wykonaną z pcv wraz z obróbkami tynkarskimi z zachowaniem kolejności robót:
a) zabezpieczenie podłóg w pomieszczeniach foliami
b) demontaż skrzydeł okiennych poprzez zdjęcie z zawiasów
c) demontaż ościeży z wykuciem z muru
d) dostawa i wstawienie nowych okien wg uzgodnionych wzorów,
e) mocowanie do ścian budynku zgodnie z technologią przewidzianą przez producenta stolarki okiennej i drzwiowej
f) uszczelnienie pianką poliuretanową -uszczelniającą styk ościeżnicy z murem,
g) wykonanie prac izolacyjnych i wykończeniowych
h) usunięcie z budynku materiałów z rozbiórki i wywiezienie z terenu budynku,
i) wyczyszczenie pomieszczeń po wymianie okien i drzwi, uprzątnięcie gruzu i doprowadzenie do porządku pomieszczeń i terenu wokół budynku.
Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Wszystkie użyte w dokumentacji wskazania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę są podane przykładowo i określają jedynie minimalne oczekiwane parametry jakościowe oraz wymagany standard. Jeśli w opisie zostały użyte w/w wskazania należy je traktować jako propozycję i towarzyszy im zapis "lub równoważny".
Na podstawie art. 284 ustawy Pzp - w przypadkach wątpliwych (np. rozbieżności, braki, wady dokumentacji) - Wykonawca może zwrócić się do Zamawiającego o wyjaśnienie treści SWZ. W przypadku, gdy Wykonawcy nie zgłaszają uwag, Zamawiający uzna, że brak jest zastrzeżeń do dokumentów opisujących przedmiot zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2024-10-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |