Zapewnienie usług eksperckich obejmujących kwerendę, analizę, wybór materiałów, stworzenie systemu katalogowania i otagowanie materiałów oraz dostosowanie merytoryczne i cyfrowe zasobów [...]

Instytut Badań Edukacyjnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00558446
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00558446/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-22 14:20
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-69827f85-341e-4b86-b9d6-4e46806ba6ca
Identyfikator
5250008695
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi konwersji katalogówUsługi w zakresie projektowania stron WWW

Wykonawcy

4 przyznane

EDU-CREATOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL · lot 0
100 100 PLN
INDIRA LACHOWICZHańczowa, PL · lot 1
69 850 PLN
INDIRA LACHOWICZHańczowa, PL · lot 2
97 750 PLN
INDIRA LACHOWICZHańczowa, PL · lot 6
65 812,5 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00558446 z dnia 2024-10-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zapewnienie usług eksperckich obejmujących kwerendę, analizę, wybór materiałów, stworzenie systemu katalogowania i otagowanie materiałów oraz dostosowanie merytoryczne i cyfrowe zasobów [...]

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Badań Edukacyjnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000178235

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Górczewska 8

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-180

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ibe.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.ibe.edu.pl/index.php/zamowienia-publiczne

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-69827f85-341e-4b86-b9d6-4e46806ba6ca

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zapewnienie usług eksperckich obejmujących kwerendę, analizę, wybór materiałów, stworzenie systemu katalogowania i otagowanie materiałów oraz dostosowanie merytoryczne i cyfrowe zasobów [...]

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69827f85-341e-4b86-b9d6-4e46806ba6ca

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00558446

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

FERS.01.06-IP.05-0002/23 „Wspieranie dostępności edukacji dla dzieci i młodzieży”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021–2027 (FERS)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00442796

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IBE/29/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 527547,52 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wybranie Wykonawcy, który będzie dysponował zespołem ekspertów merytorycznych, którzy pod przewodnictwem lidera zespołu ekspertów wskazanego przez Wykonawcę, wykonają zadania opisane w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ stanowi załącznik nr 7 do SWZ) obejmujące: kwerendę, analizę, wybór materiałów, stworzenie systemu katalogowania i otagowanie materiałów oraz dostosowanie merytoryczne i cyfrowe zasobów w obszarze matematyczno-fizycznym i informatycznym w projekcie pn. „Wspieranie dostępności edukacji dla dzieci i młodzieży.
Zamawiający szacuje, że na realizację zamówienia w obszarze 1. Matematyczno-fizycznym i informatycznym zostanie poświęcone łącznie 455 godzin zegarowych, zgodnie z podziałem wskazanym w pkt. 3.2.6 OPZ (str. 19-20 OPZ stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ).
Zamówienie będzie realizowane przez Zespół składający się łącznie z 3 ekspertów merytorycznych: 1 eksperta-lidera i 2 ekspertów merytorycznych i będzie przebiegać w 4 etapach:
Etap 1 – Kwerenda, analiza i dokonanie wyboru materiałów
Etap 2 – Weryfikacja i wybór materiałów do otagowania.
Etap 3 – Tagowanie materiałów niewymagających dostosowań merytorycznych i cyfrowych.
Etap 4 – Dostosowanie merytoryczne i dostosowanie cyfrowe materiałów oraz tagowanie materiałów dostosowywanych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 108499,30 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wybranie Wykonawcy, który będzie dysponował zespołem ekspertów merytorycznych, którzy pod przewodnictwem lidera zespołu ekspertów wskazanego przez Wykonawcę, wykonają zadania opisane w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ stanowi załącznik nr 7 do SWZ) obejmujące: kwerendę, analizę, wybór materiałów, stworzenie systemu katalogowania i otagowanie materiałów oraz dostosowanie merytoryczne i cyfrowe zasobów w obszarze przyrodniczym w projekcie pn. „Wspieranie dostępności edukacji dla dzieci i młodzieży.
Zamawiający szacuje, że na realizację zamówienia w obszarze 2. Przyrodniczym zostanie poświęcone łącznie 320 godzin zegarowych, zgodnie z podziałem wskazanym w pkt. 3.2.6 OPZ (str. 19-20 OPZ stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ).
Zamówienie będzie realizowane przez Zespół składający się łącznie z 3 ekspertów merytorycznych: 1 ekspertka-lidera i 2 ekspertów merytorycznych i będzie przebiegać w 4 etapach:
Etap 1 – Kwerenda, analiza i dokonanie wyboru materiałów
Etap 2 – Weryfikacja i wybór materiałów do otagowania.
Etap 3 – Tagowanie materiałów niewymagających dostosowań merytorycznych i cyfrowych.
Etap 4 – Dostosowanie merytoryczne i dostosowanie cyfrowe materiałów oraz tagowanie materiałów dostosowywanych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 76307,20 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wybranie Wykonawcy, który będzie dysponował zespołem ekspertów merytorycznych, którzy pod przewodnictwem lidera zespołu ekspertów wskazanego przez Wykonawcę, wykonają zadania opisane w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ stanowi załącznik nr 7 do SWZ) obejmujące: kwerendę, analizę, wybór materiałów, stworzenie systemu katalogowania i otagowanie materiałów oraz dostosowanie merytoryczne i cyfrowe zasobów w obszarze humanistycznym i artystycznym w projekcie pn. „Wspieranie dostępności edukacji dla dzieci i młodzieży.
Zamawiający szacuje, że na realizację zamówienia w obszarze 3. Humanistycznym i artystycznym zostanie poświęcone łącznie 455 godzin zegarowych, zgodnie z podziałem wskazanym w pkt. 3.2.6 OPZ (str. 19-20 OPZ stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ).
Zamówienie będzie realizowane przez Zespół składający się łącznie z 4 ekspertów merytorycznych: 1 eksperta-lidera oraz 3 ekspertów merytorycznych i będzie przebiegać w 4 etapach:
Etap 1 – Kwerenda, analiza i dokonanie wyboru materiałów
Etap 2 – Weryfikacja i wybór materiałów do otagowania.
Etap 3 – Tagowanie materiałów niewymagających dostosowań merytorycznych i cyfrowych.
Etap 4 – Dostosowanie merytoryczne i dostosowanie cyfrowe materiałów oraz tagowanie materiałów dostosowywanych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 108499,30 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wybranie Wykonawcy, który będzie dysponował zespołem ekspertów merytorycznych, którzy pod przewodnictwem lidera zespołu ekspertów wskazanego przez Wykonawcę, wykonają zadania opisane w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ stanowi załącznik nr 7 do SWZ) obejmujące: kwerendę, analizę, wybór materiałów, stworzenie systemu katalogowania i otagowanie materiałów oraz dostosowanie merytoryczne i cyfrowe zasobów w obszarze języków obcych nowożytnych w projekcie pn. „Wspieranie dostępności edukacji dla dzieci i młodzieży.
Zamawiający szacuje, że na realizację zamówienia w obszarze 4. Języków obcych nowożytnych zostanie poświęcone łącznie 235 godzin zegarowych, zgodnie z podziałem wskazanym w pkt. 3.2.6 OPZ (str. 19-20 OPZ stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ).
Zamówienie będzie realizowane przez Zespół składający się łącznie z 3 ekspertów merytorycznych: 1 eksperta-lidera oraz 2 ekspertów merytorycznych i będzie przebiegać w 4 etapach:
Etap 1 – Kwerenda, analiza i dokonanie wyboru materiałów
Etap 2 – Weryfikacja i wybór materiałów do otagowania.
Etap 3 – Tagowanie materiałów niewymagających dostosowań merytorycznych i cyfrowych.
Etap 4 – Dostosowanie merytoryczne i dostosowanie cyfrowe materiałów oraz tagowanie materiałów dostosowywanych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 56038,10 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wybranie Wykonawcy, który będzie dysponował zespołem ekspertów merytorycznych, którzy pod przewodnictwem lidera zespołu ekspertów wskazanego przez Wykonawcę, wykonają zadania opisane w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ stanowi załącznik nr 7 do SWZ) obejmujące: kwerendę, analizę, wybór materiałów, stworzenie systemu katalogowania i otagowanie materiałów oraz dostosowanie merytoryczne i cyfrowe zasobów w obszarze wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej w projekcie pn. „Wspieranie dostępności edukacji dla dzieci i młodzieży.
Zamawiający szacuje, że na realizację zamówienia w obszarze 5. wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej zostanie poświęcone łącznie 257,5 godzin zegarowych, zgodnie z podziałem wskazanym w pkt. 3.2.6 OPZ (str. 19-20 OPZ stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ).
Zamówienie będzie realizowane przez Zespół składający się łącznie z 3 ekspertów merytorycznych: 1 eksperta-lidera i 2 ekspertów merytorycznych i będzie przebiegać w 4 etapach:
Etap 1 – Kwerenda, analiza i dokonanie wyboru materiałów
Etap 2 – Weryfikacja i wybór materiałów do otagowania.
Etap 3 – Tagowanie materiałów niewymagających dostosowań merytorycznych i cyfrowych.
Etap 4 – Dostosowanie merytoryczne i dostosowanie cyfrowe materiałów oraz tagowanie materiałów dostosowywanych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 61403,45 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wybranie Wykonawcy, który będzie dysponował zespołem ekspertów merytorycznych, którzy pod przewodnictwem lidera zespołu ekspertów wskazanego przez Wykonawcę, wykonają zadania opisane w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ stanowi załącznik nr 7 do SWZ) obejmujące: kwerendę, analizę, wybór materiałów, stworzenie systemu katalogowania i otagowanie materiałów oraz dostosowanie merytoryczne i cyfrowe zasobów w obszarze wychowawczo- profilaktycznym w projekcie pn. „Wspieranie dostępności edukacji dla dzieci i młodzieży.
Zamawiający szacuje, że na realizację zamówienia w obszarze 6. wychowawczo- profilaktycznym zostanie poświęcone łącznie 195 godzin zegarowych, zgodnie z podziałem wskazanym w pkt. 3.2.6 OPZ (str. 19-20 OPZ stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ).
Zamówienie będzie realizowane przez Zespół składający się łącznie z 3 ekspertów merytorycznych: 1 ekspera-lidera i 2 ekspertów merytorycznych i będzie przebiegać w 4 etapach:
Etap 1 – Kwerenda, analiza i dokonanie wyboru materiałów
Etap 2 – Weryfikacja i wybór materiałów do otagowania.
Etap 3 – Tagowanie materiałów niewymagających dostosowań merytorycznych i cyfrowych.
Etap 4 – Dostosowanie merytoryczne i dostosowanie cyfrowe materiałów oraz tagowanie materiałów dostosowywanych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 46499,30 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wybranie Wykonawcy, który będzie dysponował zespołem ekspertów cyfrowych, którzy pod przewodnictwem lidera zespołu ekspertów wskazanego przez Wykonawcę, wykonają zadania opisane w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ stanowi załącznik nr 7 do SWZ) obejmujące: konsultację pod względem możliwych dostosowań cyfrowych materiałów na bieżąco wskazywanych przez Ekspertów merytorycznych oraz dostosowanie cyfrowe 300 materiałów wskazanych przez Ekspertów merytorycznych w 6 obszarach merytorycznych do wytycznych WCAG 2.2 na poziomie AA, zgodnie ze rekomendacjami zmian merytorycznych otrzymanych od Ekspertów merytorycznych, w celu ich dostosowania cyfrowego do potrzeb projektu “Wspieranie dostępności edukacji dla dzieci i młodzieży”.
Zamawiający szacuje, że na realizację zamówienia w części 7. dot. dostosowań cyfrowych zostanie poświęcone łącznie 332,5 godzin zegarowych, zgodnie z podziałem wskazanym w pkt. 3.2.6 OPZ (str. 19-20 OPZ stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ).
Zamówienie będzie realizowane przez Zespół składający się łącznie z 3 ekspertów cyfrowych: 1 eksperta-lidera i 2 ekspertów cyfrowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72920000-5 - Usługi konwersji katalogów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72413000-8 - Usługi w zakresie projektowania stron WWW

4.5.5.) Wartość części: 70300,47 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 97975,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 100100,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 100100,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EDU-CREATOR sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7123443632

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 100100,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-07-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 69850,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 70400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 69850,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOP Indira Lachowicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5261252039

7.3.4) Miejscowość: Hańczowa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 69850,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-06-30

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 97975,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 97975,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 97975,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOP Indira Lachowicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5261252039

7.3.4) Miejscowość: Hańczowa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 97750,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-07-31

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający odrzucił jedyną złożoną w tej części ofertę EDU-CREATOR sp. z o.o. jako niespełniającą warunków udziału (art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. b ustawy pzp)

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający odrzucił jedyną złożoną w tej części zamówienia ofertę TOP Indira Lachowicz z uwagi na niespełnienie warunków udziału (art. 226 ust. 1 pkt 2 lit b ustawy pzp).

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający odrzucił jedyną złożoną w tej części zamówienia ofertę EDU-CREATOR sp. z o.o. z uwagi na niespełnienie warunków udziału (art. 226 ust. 1 pkt 2 lit b ustawy pzp).

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 65812,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 65812,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 65812,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOP Indira Lachowicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5261252039

7.3.4) Miejscowość: Hańczowa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 65812,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-10-31
2024-10-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi