„ŚWIETLICA POD SOSNAMI – GOTOWI NA NOWE WYZWANIA ”
Gmina Galewice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00558467
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00558467/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-22 14:26
- Lokalizacja
- Galewice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ce497202-ea3f-4258-814d-1d1ce3b2df47
- Identyfikator
- 9970132876
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00558467 z dnia 2024-10-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„ŚWIETLICA POD SOSNAMI – GOTOWI NA NOWE WYZWANIA ”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Galewice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855073
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wieluńska 5
1.5.2.) Miejscowość: Galewice
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-405
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 62/7838618
1.5.8.) Numer faksu: 62/7838625
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@galewice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.galewice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9738011.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„ŚWIETLICA POD SOSNAMI – GOTOWI NA NOWE WYZWANIA ”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce497202-ea3f-4258-814d-1d1ce3b2df47
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00558467
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00041742/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 „ŚWIETLICA POD SOSNAMI – GOTOWI NA NOWE WYZWANIA ”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00476720
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIiRG.ŚSNP.041.2.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Świetlica pod sosnami – gotowi na nowe wyzwania”. Zakres zadania obejmuje budowę, dostawę i montaż budynku kontenerowego na przygotowanym przez Zamawiającego fundamencie.
Kategoria obiektu budowlanego: IX
2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty został w Projekcie architektoniczno – budowlanym, Przedmiarze robót oraz Charakterystyce energetycznej budynku - załącznik nr 7 do SWZ.
Do przedmiotu zamówienia zastosowanie mają następujące zadania z projektu budowlanego, które obejmują: budowę, dostawę oraz montaż :
Należy wykonać budynek świetlicy jako wolnostojący, jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, na rzucie prostokąta o wymiarach 6,0 m x 9,0 m. Konstrukcja budynku wykonana z prefabrykowanych modułów kontenerowych, z dachem płaskim. Wejście do obiektu znajduje się na elewacji południowo-wschodniej poprzez drzwi wejściowe. Obiekt będzie podłączony do sieci elektroenergetycznej, wodnej i bezodpływowego zbiornika na nieczystości ciekłe. Budynek świetlicy wraz z zapleczem sanitarno-kuchennym, przeznaczony będzie jako miejsce spotkań i wspólnego spędzania czasu dla mieszkańców miejscowości Jeziorna. Będzie on pełnił funkcje wychowawcze, sprzyjające integracji mieszkańców, zwłaszcza dzieci. W budynku projektuje się salę świetlicy, w której odbywać się będą zajęcia takie jak gry i zabawy towarzysko-rozrywkowe, gry i zabawy ruchowe, zręcznościowe, sportowe, gry umysłowe, zajęcia plastyczne.
Przewidywana ilość użytkowników- maksymalnie 24 osoby.
Szczegóły w SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 210330,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 340710,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 210330,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy Segmentów Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7742845512
7.3.3) Ulica: ul. Dębowa 2
7.3.4) Miejscowość: Płock
7.3.5) Kod pocztowy: 09-402
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 210330,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-30| 2024-10-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |