Remont i przebudowa budynku toalety wraz z przyległym terenem w obszarze zabytkowego Bastionu Sakwowego we Wrocławiu

GMINA WROCŁAW - ZARZĄD INWESTYCJI MIEJSKICH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00558503
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00558503/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-22 14:34
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-142240c1-cc79-4190-90a6-3eda8fcab9b2
Identyfikator
8991854373
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty konstrukcyjneKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty murarskieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieTynkowaniePokrywanie podłóg i ścianRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty malarskieInstalowanie windRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie wentylacjiRoboty instalacyjne gazoweRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalacyjne roboty elektrotechniczneElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO - KONSERWATORSKIE CASTELLUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
5 986 044 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00558503 z dnia 2024-10-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i przebudowa budynku toalety wraz z przyległym terenem w obszarze zabytkowego Bastionu Sakwowego we Wrocławiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WROCŁAW - ZARZĄD INWESTYCJI MIEJSKICH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931040088

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Januszowicka 15 A

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 53-135

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@zim.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zim.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zim-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont i przebudowa budynku toalety wraz z przyległym terenem w obszarze zabytkowego Bastionu Sakwowego we Wrocławiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-142240c1-cc79-4190-90a6-3eda8fcab9b2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00558503

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032726/23/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Remont i przebudowa budynku toalety wraz z przyległym terenem w obszarze Bastionu Sakwowego przy ul. Piotra Skargi we Wrocławiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00449130

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NZ.362.53.Bastion_Sakwowy.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Remont i przebudowa budynku toalety wraz z przyległym terenem w obszarze zabytkowego Bastionu Sakwowego we Wrocławiu”, w podziale na zadania:
Zadanie 1: Remont i przebudowa budynku toalety wraz z przyległym terenem w obszarze zabytkowego Bastionu Sakwowego we Wrocławiu, w podziale na etapy:
ETAP 1: Remont i przebudowa budynku toalety wraz z przyległym terenem w obszarze Bastionu Sakwowego,
ETAP 2: Zagospodarowanie terenu Bastionu Sakwowego, z remontem i przebudową ścieżek, chodników i dojść w rejonie wzgórza,
Zadanie 2: Nasadzenia zieleni w obszarze zabytkowego Bastionu Sakwowego we Wrocławiu, w tym:
1) nasadzenia krzewów, bylin i traw oraz roślin w ogrodzie deszczowym, założenie/odtworzenie trawników, obsianie skarp mieszanką trawy
2) cięcia pielęgnacyjne/odmładzające, usunięcie posuszu, jemioły, prace pielęgnacyjne i zabezpieczające;
Zadanie 3: Pielęgnacja zieleni wykonanej w ramach Zadania 2, w tym:
1) pielęgnacja trawników oraz skarp,
2) pielęgnacja krzewów, bylin i traw.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45223200-8 - Roboty konstrukcyjne

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45262522-6 - Roboty murarskie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45442100-8 - Roboty malarskie

45313100-5 - Instalowanie wind

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5986044,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9392034,53 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5986044,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano-Konserwatorskie CASTELLUM Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8971723449

7.3.3) Ulica: ul. Świdnicka 31

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

- roboty instalacji elektrycznych i teletechnicznych, roboty instalacji sanitarnych, roboty przy zieleni, wybrane roboty ogólnobudowlane, wybrane roboty zagospodarowania terenu

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5986044,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie:

Zadanie 1: 8 miesięcy od daty podpisania umowy
Zadanie 2: 8 miesięcy od daty podpisania umowy
Zadanie 3: 36 miesięcy od daty zakończenia odbioru Zadania 2
2024-10-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane