Remont pomieszczeń biurowych nr 149-151 i 153-155 wraz z korytarzami wewnętrznymi nr 1.11 i 1.12 w budynku Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie

Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00558659
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00558659/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-22 15:02
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c2217ecb-f59b-4fe1-855f-eb80b49b8202
Identyfikator
8511021591
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweWyrównywanie podłógRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie sufitów podwieszanychPaneleRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00558659 z dnia 2024-10-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń biurowych nr 149-151 i 153-155 wraz z korytarzami wewnętrznymi nr 1.11 i 1.12 w budynku Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie

1.3.) Oddział zamawiającego: ZUW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514354

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wały Chrobrego 4

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-502

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: 91 4303 465,91 4 303 439

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bl@szczecin.uw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szczecin.uw.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zuw.eb2b.com.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń biurowych nr 149-151 i 153-155 wraz z korytarzami wewnętrznymi nr 1.11 i 1.12 w budynku Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2217ecb-f59b-4fe1-855f-eb80b49b8202

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00558659

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00105155/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont pomieszczeń biurowych wraz z korytarzami wewnętrznymi w budynku Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00520501

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: L-1.272.11.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu pomieszczeń biurowych nr 149-151 i 153-155 wraz z korytarzami wewnętrznymi nr 1.11 i 1.12 w budynku Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie, oznaczonych kolorem czerwonym na rysunku fragmentu rzutu 1 piętra, który stanowi załącznik do opisu przedmiotu zamówienia.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.:
1) niezbędne prace przygotowawcze,
2) odbicie tynków wewnętrznych z zaprawy cementowo-wapiennej – z powierzchni sufitów oraz w pasie o wysokości do 0,6 m od sufitu, wzdłuż ścian pomieszczeń biurowych i korytarzy wewnętrznych;
3) ułożenie instalacji zasilającej oprawy oświetleniowe,
4) wykonanie sufitów podwieszanych o konstrukcji metalowej;
5) wykonanie wewnętrznych gładzi gipsowych dwuwarstwowych na ścianach pomieszczeń
i korytarzy wewnętrznych;
6) wymianę wykończenia posadzki we wszystkich pomieszczeniach biurowych na panele podłogowe klasy AC6;
7) dwukrotne malowanie farbami systemowymi zmywalnymi wewnętrznych ścian oraz dwukrotne malowanie farbą emulsyjną sufitów;
8) montaż opraw sufitowych i łączników pojedynczych;
9) montaż czujników ruchu i obecności w korytarzach wewnętrznych;
10) wymianę ościeżnic i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych pełnych sosnowych, barwionych – kolor do uzgodnią z Zamawiającym przed rozpoczęciem prac, pomiędzy:
a) pomieszczeniami biurowymi: nr 150 i nr 151, nr 152 i nr 152a, nr 154 i nr 155, nr 155 i nr 156,
b) pomieszczeniem biurowym nr 149 a korytarzem oznaczonym symbolem: K+1.11,
c) korytarzem oznaczonym symbolem: K+1.11, a holem oznaczonym symbolem
H + 1.4,
11) przeprowadzanie sprawdzeń, pomiarów, oraz przekazanie ich Zamawiającemu (protokoły badań, sprawdzeń i pomiarów muszą być zakończone wynikiem pozytywnym).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera, opis zamówienia, Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, przedmiar robót, rysunek, stanowiące Załącznik nr 1 do SWZ oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262321-7 - Wyrównywanie podłóg

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

44175000-7 - Panele

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W ww. postępowaniu wpłynęła tylko 1 oferta Wykonawcy: FORHAUS KATARZYNA WOŹNIAK ,71-126 Szczecin, ul. 26 kwietnia 45/36, REGON: 321343467, z ceną: 350.968,78 zł brutto i okresem gwarancji 60 m. Ponieważ cena tej oferty, najkorzystniejszej, przewyższa o 90 099,62 zł kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie tego zamówienia tj. 260 869,16 zł brutto, Zamawiający unieważnia postępowanie, na podstawie art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp.
2024-10-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane