Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z kosztorysem inwestorskim na przebudowę ul. Stefana Okrzei i ul. Karola Szymanowskiego w Białej Podlaskiej

GMINA MIEJSKA BIAŁA PODLASKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00558729
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00558729/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-22 15:22
Lokalizacja
Biała Podlaska, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b22b29a9-dcbf-4e9e-8f4c-6a70c746744d
Identyfikator
5372335662
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolnePrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiaroweUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaGeotechniczne usługi inżynieryjneUsługi sporządzania map

Wykonawcy

2 przyznane

IGOR SOBOLBiała Podlaska, PL · lot 0
72 324 PLN
BIURO PROJEKTÓW BUDOWLANYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL · lot 1
65 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00558729 z dnia 2024-10-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z kosztorysem inwestorskim na przebudowę ul. Stefana Okrzei i ul. Karola Szymanowskiego w Białej Podlaskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA BIAŁA PODLASKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237380

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3

1.5.2.) Miejscowość: Biała Podlaska

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-500

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: 83-343-66-92

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@bialapodlaska.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bialapodlaska.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bialapodlaska.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z kosztorysem inwestorskim na przebudowę ul. Stefana Okrzei i ul. Karola Szymanowskiego w Białej Podlaskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b22b29a9-dcbf-4e9e-8f4c-6a70c746744d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00558729

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00070342/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.9 Opracowanie dokumentacji projektowej zadania przebudowa ul. Okrzei

1.3.10 Opracowanie dokumentacji projektowej zadania przebudowa ul. Szymanowskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00439457

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.15.2024.IMO2

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 100000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej wraz z kosztorysem inwestorskim na zadania:
1) przebudowa ul. Stefana Okrzei w Białej Podlaskiej wraz z odwodnieniem, budową oświetlenia ulicznego, przebudową kolidujących sieci uzbrojenia terenu,
2) przebudowa ul. Karola Szymanowskiego w Białej Podlaskiej wraz z budową chodnika, skrzyżowań wyniesionych, odwodnieniem, budową oświetlenia ulicznego, przebudową kolidujących sieci uzbrojenia terenu.
2. Nazwa/y i kod/y Wspólnego Słownika Zamówień: (CPV):
71322000-1 Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71240000-2 Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71000000-8 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne.
71242000-6 Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71250000-5 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i pomiarowe
71320000-7 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania.
71332000-4 Geotechniczne usługi inżynierskie.
71354000-4 Usługi sporządzania map.
3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolnie wybraną liczbę części. Oferta musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia dla danej części.
4. Zamówienie podzielono na dwie części:
1) Część 1 – dokumentacja projektowa – Przebudowa ul. Stefana Okrzei;
2) Część 2 – dokumentacja projektowa – Przebudowa ul. Karola Szymanowskiego.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
6. Każdą wyspecyfikowaną w SWZ część (2 części) należy traktować jako oddzielny przedmiot zamówienia (oddzielne zamówienia), wszelkie zapisy znajdujące się w SWZ dotyczące oferty należy rozumieć jako oferty częściowej. Jeżeli w SWZ nie został zamieszczony zapis, której części dotyczy określony artykuł, paragraf, ustęp, warunek, formularz, dokument itp. – oznacza, że dotyczy wszystkich części.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71332000-4 - Geotechniczne usługi inżynieryjne

71354000-4 - Usługi sporządzania map

4.5.5.) Wartość części: 40000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej wraz z kosztorysem inwestorskim na zadania:
1) przebudowa ul. Stefana Okrzei w Białej Podlaskiej wraz z odwodnieniem, budową oświetlenia ulicznego, przebudową kolidujących sieci uzbrojenia terenu,
2) przebudowa ul. Karola Szymanowskiego w Białej Podlaskiej wraz z budową chodnika, skrzyżowań wyniesionych, odwodnieniem, budową oświetlenia ulicznego, przebudową kolidujących sieci uzbrojenia terenu.
2. Nazwa/y i kod/y Wspólnego Słownika Zamówień: (CPV):
71322000-1 Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71240000-2 Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71000000-8 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne.
71242000-6 Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71250000-5 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i pomiarowe
71320000-7 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania.
71332000-4 Geotechniczne usługi inżynierskie.
71354000-4 Usługi sporządzania map.
3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolnie wybraną liczbę części. Oferta musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia dla danej części.
4. Zamówienie podzielono na dwie części:
1) Część 1 – dokumentacja projektowa – Przebudowa ul. Stefana Okrzei;
2) Część 2 – dokumentacja projektowa – Przebudowa ul. Karola Szymanowskiego.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
6. Każdą wyspecyfikowaną w SWZ część (2 części) należy traktować jako oddzielny przedmiot zamówienia (oddzielne zamówienia), wszelkie zapisy znajdujące się w SWZ dotyczące oferty należy rozumieć jako oferty częściowej. Jeżeli w SWZ nie został zamieszczony zapis, której części dotyczy określony artykuł, paragraf, ustęp, warunek, formularz, dokument itp. – oznacza, że dotyczy wszystkich części.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71332000-4 - Geotechniczne usługi inżynieryjne

71354000-4 - Usługi sporządzania map

4.5.5.) Wartość części: 60000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 72324,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 85485,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 72324,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DEVIS Igor Sobol

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 522904832

7.3.3) Ulica: Ksiecia Witolda 14/27

7.3.4) Miejscowość: Biała Podlaska

7.3.5) Kod pocztowy: 21-500

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 72324,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 65000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 142680,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 65000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Projektów Budowlanych Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 382424250

7.3.3) Ulica: Al. Grunwaldzka 56/202

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-241

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 65000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2024-10-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi