Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Stare Mursy

GMINA STERDYŃ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00558786
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00558786/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-22 15:47
Lokalizacja
Sterdyń, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bf1db828-f1f6-4a25-9e80-bde0a6bf6dcb
Identyfikator
8231559823
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógInstalowanie znaków drogowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00558786 z dnia 2024-10-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Stare Mursy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STERDYŃ

1.3.) Oddział zamawiającego: GMINA STERDYŃ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582084

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki, 6

1.5.2.) Miejscowość: Sterdyń

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-320

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 25 787 00 04

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sterdyn.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sterdyn.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://sterdyn.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Stare Mursy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bf1db828-f1f6-4a25-9e80-bde0a6bf6dcb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00558786

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00006745/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Stare Mursy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00491045

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: I.271.9.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 373702,06 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania prowadzonego pn.: „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Stare Mursy”.
2. Wspólny Słownik Zamówień CPV:
45233140-2 – Roboty drogowe
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111300-1 – Roboty rozbiórkowe
45233120-6 – Roboty w zakresie budowy dróg
45233220-7 – Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233290-8 – Instalowanie znaków drogowych
3. Realizacja inwestycji pn.: „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Stare Mursy” ma na celu odtworzenie zniszczonej przez wieloletnią eksploatację nawierzchni drogi gminnej, która obecnie jest w złym stanie technicznym i lokalnie utraciła nośność.
Przedmiotem inwestycji jest przebudowa drogi gminnej w miejscowości Stare Mursy gm. Sterdyń na odcinku 500 mb.
Zakres robót obejmuje między innymi następujące rodzaje robót:
- roboty przygotowawcze i rozbiórkowe,
- wykonanie podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem na miejscu C3/4 wykonana gruntofrezarką na miejscu z profilowaniem, zagęszczeniem i pielęgnacją wodą,
- wykonanie nawierzchni jezdni z mieszanek mineralno – asfaltowych,
- remont przepustu pod koroną drogi
- roboty wykończeniowe i towarzyszące.
4.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 5 do SWZ – Dokumentacja techniczna. Wykonawca zobowiązany jest do wyceny realizacji całości zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Dnia 24 września 2024 r. o godzinie 09:30 komisja przetargowa otworzyła oferty złożone do zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym bez negocjacji ogłoszonego w Biuletynie Zamówień
Publicznych pod nr 2024/BZP 00491045/01 w dniu 09 września 2024 r. na: „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Stare Mursy”. W wymaganym terminie wpłynęły 3 oferty:
1. GRUPA MARTIN Sp. z o.o., al. Łochowska 65, 07-130 Łochów, oferta na kwotę: 488 427,21 zł brutto;
2. Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Mostowych “MIKST” Sp. z o.o., ul. Gdańska 69A, 07-100 Węgrów, oferta na kwotę: 497 780,02 zł brutto;
3. Adam Witkowski P.W.WIKRUSZ, ul. Kolonie 1A, 07-106 Miedzna, oferta na kwotę: 382 079,69 zł brutto.
Cena złożonych ofert przewyższa kwotę, którą Zamawiający nie może przeznaczyć na sfinansowanie
zamówienia, tj. 339 900,00zł. Zamawiający nie może zwiększyć środków na sfinansowanie zamówienia i dlatego zasadne jest unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 ust 3 ustawy Pzp. Zamawiający stwierdza, że
cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie będzie mógł zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
2024-10-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane