Dostawa samochodu dostawczego do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Sokółce

POWIATOWY INSPEKTORAT WETERYNARII W SOKÓŁCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00559040
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00559040/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-23 08:07
Lokalizacja
Sokółka, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e9e8ace0-3ffa-4679-876d-e3ede92bf949
Identyfikator
5451505118
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy silnikowePojazdy silnikowe do transportu towarów

Wykonawcy

1 przyznane

SIEŃKO I SYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL · lot 0
175 889,65 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00559040 z dnia 2024-10-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa samochodu dostawczego do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Sokółce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY INSPEKTORAT WETERYNARII W SOKÓŁCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050667047

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 13

1.5.2.) Miejscowość: Sokółka

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-100

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: 857112327

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sokolka.piw@wetgiw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.piwsokolka.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e9e8ace0-3ffa-4679-876d-e3ede92bf949

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa samochodu dostawczego do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Sokółce

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e9e8ace0-3ffa-4679-876d-e3ede92bf949

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00559040

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00227638/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Samochodu dostawczego do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Sokółce przy ul. 3 Maja 13

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00534518

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie - z art. 305 pkt 2 ustawy prawo zamówień publicznych wynika, że Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5 ustawy p.z.p., a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
Zamawiający w dniu,7 października 2024r. unieważnił postępowanie oznaczone sygnaturą
PIW.AG.2600.7.2024, na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy p.z.p. i w niniejszym postępowaniu nie zamierza w istotny sposób zmieniać pierwotnych warunków zamówienia

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-c30fc6d1-de85-482b-9317-4dc864896665

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PIW.AG.2600.10.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu dostawczego na potrzeby Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Sokółce

4.5.3.) Główny kod CPV: 34100000-8 - Pojazdy silnikowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34130000-7 - Pojazdy silnikowe do transportu towarów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sieńko i Syn sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9661652000

7.3.3) Ulica: W. Wysockiego 65

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.5) Kod pocztowy: 15-168

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 175889,65 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni

2024-10-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy