Naprawa platformy i dźwigów osobowych zlokalizowanych w budynkach objętych zarządem ZZK we Wrocławiu.
ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00559158
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00559158/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-23 08:45
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cddd305d-de4c-4691-9711-a688189bc818
- Identyfikator
- 8971660625
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00559158 z dnia 2024-10-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Naprawa platformy i dźwigów osobowych zlokalizowanych w budynkach objętych zarządem ZZK we Wrocławiu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932671448
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. św. Elżbiety 3
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-111
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zzk.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zzk.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zzk-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Naprawa platformy i dźwigów osobowych zlokalizowanych w budynkach objętych zarządem ZZK we Wrocławiu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cddd305d-de4c-4691-9711-a688189bc818
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00559158
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00056774/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Naprawa dźwigu przy ul. Komuny Paryskiej 39 i ul. Pomorskiej 51 oraz naprawa platformy dla niepełnosprawnych przy ul. Sądowej 8.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00539852
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZK - NZ/241/3408/179/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) naprawę platformy dla niepełnosprawnych przy ul. Sądowej 8 - prace obejmują m.in.:
a) demontaż nakrętki napędowej oraz bezpieczeństwa,
b) wymianę elementów towarzyszących: PINy, guma, pasek,
c) wykonanie prób z ciężarami,
d) udział w odbiorach z Inspektorem Urzędu Dozoru Technicznego,
e) dostarczenie potrzebnego obciążenia do wykonania prób przy badaniu z Inspektorem Urzędu Dozoru Technicznego.
2) naprawę dźwigu osobowego przy ul. Komuny Paryskiej 39 - prace obejmują m.in.:
a) wykonanie rusztowań w podszybiu,
b) wymianę podzespołu,
c) regulację dźwigu po zainstalowaniu pasów nośnych,
d) wykonanie prób z ciężarami,
e) udział w odbiorach z Inspektorem Urzędu Dozoru Technicznego,
f) dostarczenie potrzebnego obciążenia do wykonania prób przy badaniu z Inspektorem Urzędu Dozoru Technicznego,
3) naprawę dźwigu osobowego przy ul. Pomorskiej 51- prace obejmują m.in.:
a) blokadę kabiny na chwytaczach w podszybiu,
b) instalację zabezpieczeń kabiny przed upadkiem,
c) demontaż lin nośnych,
d) demontaż koła kierunku na siłowniku,
e) demontaż uszczelniaczy siłownika,
f) montaż nowych uszczelniaczy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50531400-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji dźwigów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2024-10-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |