Rozbiórka części warsztatowej budynku oraz roboty remontowe i zabezpieczające.
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe reprezentujące Skarb Państwa Nadleśnictwo Bielsk w Bielsku Podlaskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00559289
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00559289/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-23 09:16
- Lokalizacja
- Bielsk Podlaski, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1c2c834b-0bce-4c36-95dd-503c4a0c33ed
- Identyfikator
- 5430201181
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00559289 z dnia 2024-10-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbiórka części warsztatowej budynku oraz roboty remontowe i zabezpieczające.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe reprezentujące Skarb Państwa Nadleśnictwo Bielsk w Bielsku Podlaskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050511813
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul.Studziwodzka 39, 17-100 Bielsk Podlaski
1.5.2.) Miejscowość: Bielsk Podlaski
1.5.3.) Kod pocztowy: 17-100
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bielsk@bialystok.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bielsk.bialystok.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_bielsk/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbiórka części warsztatowej budynku oraz roboty remontowe i zabezpieczające.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c2c834b-0bce-4c36-95dd-503c4a0c33ed
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00559289
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00326134/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Rozbiórka części warsztatowej budynku oraz roboty remontowe i zabezpieczające.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1 Charakterystyka przedmiotu zamówienia: Rozbiórka części warsztatowej budynku oraz roboty remontowe i zabezpieczające.
zakres robót:
- rozbiórka części warsztatowej
-wykonanie wieńca ściany szczytowej, która będzie stanowiła attykę budynku biurowego archiwum
-wykonanie scalenia (szycia) ściany szczytowej ze ścianami podłużnymi budynku – zgodnie z zakresem części rysunkowej
-wykonie niezbędnych robót remontowych ściany szczytowej – docieplenie, otynkowanie, obróbki blacharskie.
b) Rozwiązania materiałowe:
ŚCIANA SZCZYTOWA – szycie:
-Obustronne szycie ścian za pomocą żebrowanych prętów zbrojeniowych o6mm lub systemowych prętów do murów o4mm w co drugą spoinę.
-W pierwszej kolejności należy wykonać obustronnie bruzdy w spoinach łączonych murów na głębokość ~5cm i długość min. 50cm na każdej ze ścian.
-Po dokładnym oczyszczeniu należy osadzić pręty o długości min. 100cm w wykonanych bruzdach.
-Następnie należy wypełnić je całkowicie systemową zaprawą systemu Remmers lub równoważnego lub masą do kotew chemicznych np. Koelner Rawlplub R-KEX II lub równoważną.
-Ostatnim etapem jest pokrycie łączeń warstwą tynku.
Wieniec ścianki attykowej:
-istniejącą ścianę rozebrać do wys. 25 cm powyżej płaszczyzny dachu budynku biurowego archiwum
-na pozostawionym fragmencie ściany wykonać wieniec żelbetowy wys. 25 cm na całą szerokość ściany
-powstałą ściankę attykową ocieplić, wykonać wyprawę tynkarską z cienkowarstwowego tynku silikatowym
-wykonać obróbkę blacharską z blachy stalowej powlekanej w kolorze tj. Obróbki istniejące bud. Archiwum
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 190753,48 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 699870,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 190753,48 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowy Blacharsko – Murarski Andrzej Boguszewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5441000871
7.3.3) Ulica: Czarna Średnia 102
7.3.4) Miejscowość: Grodzisk
7.3.5) Kod pocztowy: 17-315
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 190753,48 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-10-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |