Przebudowa części budynku mieszkalnego komunalnego przy ul. Paderewskiego 146 w Warszawie
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Rembertów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00559416
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00559416/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-23 09:40
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bdd8f399-10cb-41f3-9af8-17113c4d2fab
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00559416 z dnia 2024-10-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa części budynku mieszkalnego komunalnego przy ul. Paderewskiego 146 w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Rembertów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. gen. A. Chruściela 28
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-401
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rembertow.wzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rembertow.um.warszawa.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa części budynku mieszkalnego komunalnego przy ul. Paderewskiego 146 w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bdd8f399-10cb-41f3-9af8-17113c4d2fab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00559416
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025478/22/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 Przebudowa części budynku mieszkalnego komunalnego przy ul. Paderewskiego 146 w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00534015
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-VIII-WZP.271.50.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 209344,23 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa części budynku komunalnego przy ul. Paderewskiego 146 w Warszawie i obejmuje część budynku znajdującą się od strony południowej powyżej stropu I piętra wraz ze stropem I piętra.
Zakres prac
Całkowitej rozbiórce ulega drewniana konstrukcja dachu oraz stropu poddasza wraz ze wszystkimi warstwami wykończeniowymi.
W poziomie I piętra należy rozebrać ściany murowane gr. 12cm znajdujące się na granicy planowanego podziału powierzchni I piętra na dwa lokale. Rozebrać należy również ścianę o konstrukcji drewnianej. W pomieszczeniu łazienki należy rozebrać warstwy wykończeniowe, deskowanie, polepę oraz deskowanie poniżej polepy. W pomieszczeniach, w których wykonany jest strop o konstrukcji drewnianej zaleca się wykonać rozbiórką deskowania oraz polepę.
Na fragmencie powierzchni gdzie występuje strop Kleina należy rozebrać warstwy wykończeniowe znajdujące się nad płytą ceglaną stropu. Na pozostałej powierzchni ze stropami Kleina nie przewiduje się żadnych prac rozbiórkowych oprócz uszkodzonego deskowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45211000-9 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnych
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty| 2024-10-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |