remont korytarzy i klatek schodowych w części wspólnej budynku mieszkalnego znajdującego się przy ul. Górczewskiej 123 w Warszawie.
"ZAKŁAD GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W DZIELNICY WOLA M.ST. WARSZAWY"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00559483
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00559483/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-23 09:55
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6771f2f5-86c4-4827-8d7b-8e43d4354215
- Identyfikator
- 5272457153
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00559483 z dnia 2024-10-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
remont korytarzy i klatek schodowych w części wspólnej budynku mieszkalnego znajdującego się przy ul. Górczewskiej 123 w Warszawie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "ZAKŁAD GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W DZIELNICY WOLA M.ST. WARSZAWY"
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000665840
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Bema 70
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-225
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lwidulinski@zgnwola.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgnwola.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6771f2f5-86c4-4827-8d7b-8e43d43542151.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarzadzanie na terenie Dzielnicy Wola m. st. Warszawy zasobami stanowiącymi własność i współwłasność Miasta Stołecznego Warszawy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
remont korytarzy i klatek schodowych w części wspólnej budynku mieszkalnego znajdującego się przy ul. Górczewskiej 123 w Warszawie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6771f2f5-86c4-4827-8d7b-8e43d4354215
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00559483
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00050622/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.45 Górczewska 123 - remont korytarzy i klatek schodowych w części współnej budynku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00489534
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.26.96.2024.LW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 211555,95 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont korytarzy i klatek schodowych w części wspólnej budynku mieszkalnego znajdującego się przy ul. Górczewskiej 123 w Warszawie.
Szczegółowy zakres robót został zawarty w załączonej do SWZ specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiarze, który stanowi materiał pomocniczy do wyceny oferty.
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy.
Celem prawidłowego sporządzenia oferty, zaleca się dokonanie przez Wykonawcę na własny koszt wizji lokalnej w terenie, gdzie ma być realizowany przedmiot zamówienia oraz uzyskanie (na swoją odpowiedzialność i ryzyko) wszelkich informacji, które mogą być istotne dla przygotowania oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 09.09.2024 r. wszczął postępowanie na remont korytarzy i klatek schodowych w części wspólnej budynku mieszkalnego znajdującego się przyul. Górczewskiej 123 w Warszawie. W dniu 12.09.2024 r. do Zamawiającego wpłynęła Decyzja nr IWT/372/2024 z dnia 10.09.2024 r. od Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego, w sprawie opróżnienia lokali mieszkalnych, dostępnych z klatki schodowej nr I budynku mieszkalnego wielorodzinnego usytuowanego przy ul. Górczewskiej 123 w Warszawie. Powyższa Decyzja wyłączyła zakres robót w klatce nr I z prowadzonego postępowania. W związku ryczałtowym rozliczeniem umowy i brakiem możliwości wyłączenia zakresu prac w ww. klatce, przedmiotowe postępowanie zostaje unieważnione.
| 2024-10-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |