Modernizacja infrastruktury oświetleniowej w sołectwach Bieńkówka, Baczyn, Budzów, Jachówka, Palcza, Zachełmna w gminie Budzów

Gmina Budzów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00559503
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00559503/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-23 09:59
Lokalizacja
Budzów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-167ad6b3-c776-4939-b524-fb4ceee54da2
Identyfikator
5521677860
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoLampy i oprawy oświetlenioweInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty instalacyjne elektryczneWykonywanie badań

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00559503 z dnia 2024-10-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury oświetleniowej w sołectwach Bieńkówka, Baczyn, Budzów, Jachówka, Palcza, Zachełmna w gminie Budzów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Budzów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181942

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Budzów 445

1.5.2.) Miejscowość: Budzów

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-211

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: 33/8767750

1.5.8.) Numer faksu: 33/8740031

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@budzow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.budzow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-167ad6b3-c776-4939-b524-fb4ceee54da2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja infrastruktury oświetleniowej w sołectwach Bieńkówka, Baczyn, Budzów, Jachówka, Palcza, Zachełmna w gminie Budzów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-167ad6b3-c776-4939-b524-fb4ceee54da2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00559503

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031215/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja infrastruktury oświetleniowej w sołectwach Bieńkówka , Baczyn, Budzów, Jachówka , Palcza, Zachełmna w gminie Budzów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00476503

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.91.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: „Modernizacja infrastruktury oświetleniowej w sołectwach Bieńkówka , Baczyn, Budzów, Jachówka, Palcza, Zachełmna w gminie Budzów”

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określa załącznik nr 1 do SWZ wraz z załącznikami w tym.in.: OPZ,przedmiar robót, zał nr 1 i 2 do OPZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

71355200-3 - Wykonywanie badań

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne:
Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 ust. 2 ustawy Pzp: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu”
Uzasadnienie faktyczne:
W przedmiotowym postepowaniu do upływu terminu składania ofert , oferty złożyli następujący Wykonawcy:
Elwatt sp. z o.o.ul. Kęcka 96A, 43-340 Kozy
LIGHT ON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Zygmunta Krasińskiego 18/9701-581 Warszawa
Eltak sp. z o.o. ul. Owocowa 25, 44-240 Żory
Energo-Beta Paweł Janus ul. Małobądzka 1, 41-214 Sosnowiec

Wszystkie złożone w niniejszym postępowaniu oferty podlegają odrzuceniu.
2024-10-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane