"Opracowanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej przebudowy budynku przy ul. Pułaskiego 2 w Elblągu w ramach zadania "Rozwój infrastruktury społecznej w Elblągu"
GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00559669
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00559669/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-23 10:33
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5eae98c8-7e62-455a-afd9-39db7e9c77fb
- Identyfikator
- 5783051446
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00559669 z dnia 2024-10-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
"Opracowanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej przebudowy
budynku przy ul. Pułaskiego 2 w Elblągu w ramach zadania "Rozwój infrastruktury społecznej w Elblągu"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747715
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Łączności 1
1.5.2.) Miejscowość: Elbląg
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@umelblag.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.elblag.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9727381.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administracja samorządowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Opracowanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej przebudowybudynku przy ul. Pułaskiego 2 w Elblągu w ramach zadania "Rozwój infrastruktury społecznej w Elblągu"
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5eae98c8-7e62-455a-afd9-39db7e9c77fb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00559669
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00526289
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.271.67.2024.AD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia:
"Opracowanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej przebudowy
budynku przy ul. Pułaskiego 2 w Elblągu w ramach zadania "Rozwój infrastruktury społecznej w Elblągu"
Zamawiający planuje, że projekt dofinansowany będzie z Programu Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021–2027 Priorytet FEWM.08 Włączenie i Integracja EFRR, Działanie FEWM.08.01 Infrastruktura społeczna.
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej przebudowy budynku położonego przy ul. Pułaskiego 2 w Elblągu , działka nr 374/6; obręb 18, mającej na celu:
1) utworzenie ośmiu mieszkań (w tym: 5 wytchnieniowych i 3 wspomagane), jednoosobowych, do opieki nad osobami potrzebującymi wsparcia w codziennym, całodobowym funkcjonowaniu w zastępstwie opiekuna oraz opieki nad osobami w codziennym funkcjonowaniu, niewymagających całodobowej opieki, o pow. min 25 m2 każde, mieszkanie musi składać się z pokoju, aneksu kuchennego, przedpokoju, łazienki,
2) utworzenie pomieszczeń gospodarczych, szatni dla personelu, pomieszczeń magazynowych i brudowników, wózkowni, pomieszczeń technicznych i innych związanych z funkcjonowaniem obiektu,
3) wyposażenie pomieszczeń obiektu w niezbędne meble, specjalistyczny sprzęt dla osób
ze szczególnymi potrzebami oraz drobne wyposażenie,
4) wyposażenie obiektu w system alarmowo-przyzywowy, w każdym mieszkaniu,
5) dostosowanie obiektu do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami, w tym między innymi w windę lub platformę dostosowaną do przewozu osób w pozycji leżącej,
6) podłączenie obiektu do Miejskiej Sieci Szerokopasmowej,
7) zagospodarowanie terenu wokół budynku,
8) wykonanie elewacji budynku wraz z dociepleniem ścian i stropodachu,
9) wymianę pokrycia dachowego wraz z wykonaniem niezbędnych robót w zakresie kominów i obróbek blacharskich,
10) wykonanie instalacji fotowoltaicznej oraz zastosowanie odnawialnych źródeł energii (OZE) w budynku.
Charakterystyczne parametry i wytyczne projektowe określone są w Załączniku Nr 8 do postępowania.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
1) Część I:
- opracowanie i uzgodnienie z Zamawiającym koncepcji układu funkcjonalno-użytkowego obiektu,
2) Część II:
- pozyskanie mapy do celów projektowych, w przypadku wystąpienia takiej konieczności,
- opracowanie projektu zagospodarowania terenu i architektoniczno-budowlanego,
- wykonanie kosztorysów inwestorskich zgodnie z obowiązującymi przepisami w zakresie formy i metod sporządzania kosztorysu inwestorskiego,
- wykonanie zbiorczego zestawienia kosztów (ZZK).
- złożenie w imieniu Zamawiającego wniosku o pozwolenie na budowę,
- uzyskanie zgód właścicieli urządzeń technicznych i sieci, właścicieli działek na udostępnienie terenu oraz innych dokumentów związanych z wykonaniem zamówienia, a wymaganych obowiązującymi przepisami prawa: pozwoleń, odstąpień, porozumień, warunków technicznych, warunków realizacyjnych, uzgodnień sanitarno - higienicznych w przypadku wystąpienia takiej konieczności,
3) Część III:
- opracowanie projektów technicznych we wszystkich koniecznych branżach,
- opracowanie projektów wykonawczych we wszystkich koniecznych branżach,
- opracowanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót,
- wykonanie przedmiarów robót we wszystkich branżach w układzie specyfikacyjnym,
- opracowanie inwentaryzacji przyrodniczej posiadającej co najmniej część opisowo-tabelaryczną i graficzną w formie mapy w skali 1:500 określającej usytuowanie drzew lub krzewów w sposób czytelny i jednoznaczny,
- opracowanie projektu wycinki drzew i krzewów, a także niezbędnej pielęgnacji drzew oraz nasadzeń zamiennych wraz z przygotowaniem wymaganych wniosków do właściwego organu w tym zakresie, w przypadku wystąpienia takiej konieczności,
4) pełnienie nadzoru autorskiego podczas wykonywania robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji projektowo-kosztorysowej obejmujących 5 pobytów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2024-10-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |