Świadczenie usług medycznych w postaci wykonywania badań radiologicznych RTG klatki piersiowej wraz z opisem z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników BiOSG
Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej w Przemyślu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00559671
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00559671/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-23 10:33
- Lokalizacja
- Przemyśl, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-933a892a-c3e3-4cca-95b0-51271fb5afe4
- Identyfikator
- 7951661176
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00559671 z dnia 2024-10-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług medycznych w postaci wykonywania badań radiologicznych RTG klatki piersiowej wraz z opisem z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników BiOSG
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej w Przemyślu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650186837
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Adama Mickiewicza 34
1.5.2.) Miejscowość: Przemyśl
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-700
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.biosg@strazgraniczna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bieszczadzki.strazgraniczna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://biosg.ezamawiajacy.pl/pn/BIOSG/demand/174630/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług medycznych w postaci wykonywania badań radiologicznych RTG klatki piersiowej wraz z opisem z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników BiOSG2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-933a892a-c3e3-4cca-95b0-51271fb5afe4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00559671
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00240312/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.19 Świadczenie usług medycznych w postaci wykonania badań radiologicznych RTG klatki piersiowej wraz z opisem z zakresu medycyny pracy dla funkcjoariuszy i pracowników BiOSG
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00513102
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 22/SZ/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 93125,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Świadczenie usług medycznych w postaci badań radiologicznych RTG klatki piersiowej wraz z opisem z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników BiOSG w m. Przemyśl oraz dla Placówek Straży Granicznej w m. Hermanowice, Huwniki, Korczowa, Medyka, Wojtkowa. Przedmiot zamówienia określa Tabela do Formularza ofertowego, stanowiąca Załącznik nr 1a do SWZ.Szacunkowa ilość osób skierowanych na badania: 900
4.5.3.) Główny kod CPV: 85150000-5 - Usługi obrazowania medycznego
4.5.5.) Wartość części: 67500,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Świadczenie usług medycznych w postaci badań radiologicznych RTG klatki piersiowej wraz z opisem z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Placówek Straży Granicznej w m. Sanok i Wetlina. Przedmiot zamówienia określa Tabela do Formularza ofertowego, stanowiąca Załącznik nr 1b do SWZ. Szacunkowa ilość osób skierowanych na badania: 654.5.3.) Główny kod CPV: 85150000-5 - Usługi obrazowania medycznego
4.5.5.) Wartość części: 3575,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Świadczenie usług medycznych w postaci badań radiologicznych RTG klatki piersiowej wraz z opisem z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Placówek Straży Granicznej w m. Lubaczów i Horyniec Zdrój.Przedmiot zamówienia określa Tabela do Formularza ofertowego, stanowiąca Załącznik nr 1c do SWZ. Szacunkowa ilość osób skierowanych na badania: 120
4.5.3.) Główny kod CPV: 85150000-5 - Usługi obrazowania medycznego
4.5.5.) Wartość części: 7200,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Świadczenie usług medycznych w postaci badań radiologicznych RTG klatki piersiowej wraz z opisem z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Placówek Straży Granicznej w m. Ustrzyki Górne, Stuposiany, Czarna Górna i Krościenko. Przedmiot zamówienia określa Tabela do Formularza ofertowego, stanowiąca Załącznik nr 1d do SWZ. Szacunkowa ilość osób skierowanych na badania: 1904.5.3.) Główny kod CPV: 85150000-5 - Usługi obrazowania medycznego
4.5.5.) Wartość części: 10450,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Świadczenie usług medycznych w postaci badań radiologicznych RTG klatki piersiowej wraz z opisem z zakresu medycyny pracy dla funkcjonariuszy i pracowników Placówki Straży Granicznej w m. Rzeszów - Jasionka.Przedmiot zamówienia określa Tabela do Formularza ofertowego, stanowiąca Załącznik nr 1e do SWZ. Szacunkowa ilość osób skierowanych na badania: 80
4.5.3.) Główny kod CPV: 85150000-5 - Usługi obrazowania medycznego
4.5.5.) Wartość części: 4400,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 72000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 72000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 72000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7952066984
7.3.3) Ulica: Monte Cassino 18
7.3.4) Miejscowość: Przemyśl
7.3.5) Kod pocztowy: 37-700
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 72000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do przedmiotowego postępowania, w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie składania ofert, tj. do dnia 07.10.2024 r., do godziny 10:00 nie została złożona żadna oferta w zakresie części II zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do przedmiotowego postępowania, w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie składania ofert, tj. do dnia 07.10.2024 r., do godziny 10:00 nie została złożona żadna oferta w zakresie części III zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do przedmiotowego postępowania, w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie składania ofert, tj. do dnia 07.10.2024 r., do godziny 10:00 nie została złożona żadna oferta w zakresie części IV zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do przedmiotowego postępowania w zakresie części V zamówienia, do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 07.10.2024 r., do godziny 10:00 została złożona jedna oferta.
Oferta została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy – „Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia”.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie części I zamówienia: 12 miesięcy licząc od dnia 01.01.2025 r| 2024-10-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |