Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy kanalizacji sanitarnej z przejściem pod rzeką Dunajec oraz likwidacji istniejącej przepompowni ścieków przy ul. Gorczańskiej w m. Łopuszna

PODHALAŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00559893
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00559893/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-23 11:37
Lokalizacja
Nowy Targ, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-94db28f4-384e-11ef-b37c-4e696a6d8c25
Identyfikator
7352532366
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00559893 z dnia 2024-10-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy kanalizacji sanitarnej z przejściem pod rzeką Dunajec oraz likwidacji istniejącej przepompowni ścieków przy ul. Gorczańskiej w m. Łopuszna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PODHALAŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 492916321

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Tysiąclecia 35 A

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Targ

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-400

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: di@ppkpodhale.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ppkpodhale.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-94db28f4-384e-11ef-b37c-4e696a6d8c25

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy kanalizacji sanitarnej z przejściem pod rzeką Dunajec oraz likwidacji istniejącej przepompowni ścieków przy ul. Gorczańskiej w m. Łopuszna

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-94db28f4-384e-11ef-b37c-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00559893

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00391848

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 5.DI.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy kanalizacji sanitarnej z przejściem pod rzeką Dunajec oraz likwidacji istniejącej przepompowni ścieków przy ul. Gorczańskiej w miejscowości Łopuszna

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający w dniu 11 lipca 2024 roku dokonał otwarcia ofert. W prowadzonym postępowaniu złożono 2 oferty. Kwota najkorzystniejszej oferty złożonej w postępowaniu jest wyższa od kwoty jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający na dzień 17.07.2024 roku nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
2024-10-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi