„Termomodernizacja budynków szkół podstawowych na terenie Gminy Frampol Etap II”

Gmina Frampol

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00560078
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00560078/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-23 12:17
Lokalizacja
Frampol, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d8513989-05ff-4a05-b388-e657fec7db02
Identyfikator
9181993853
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie burzeniaPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaKładzenie zaprawy i rynienRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty w zakresie różnych nawierzchniInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie kotłówRoboty instalacyjne przeciwpożaroweRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie systemów alarmowych i antenOchrona odgromowa

Wykonawcy

1 przyznane

WIKO SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
8 600 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00560078 z dnia 2024-10-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Termomodernizacja budynków szkół podstawowych na terenie Gminy Frampol Etap II”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Frampol

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369190

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Radzięcka 8

1.5.2.) Miejscowość: Frampol

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-440

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 84 685 75 09

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umframpol@frampol.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umframpol.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://frampol.ezamawiajacy.pl/pn/frampol/demand/165865/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Termomodernizacja budynków szkół podstawowych na terenie Gminy Frampol Etap II”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d8513989-05ff-4a05-b388-e657fec7db02

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00560078

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047452/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Termomodernizacja budynków szkół podstawowych na terenie gminy Frampol etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00406286

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.15.02.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania pn. „Termomodernizacja budynków szkół podstawowych na terenie Gminy Frampol Etap II”.
4.2. Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynków szkół: budynku SZS we Frampolu wraz z halą sportową, szkoły w Woli Radzięckiej, w Teodorówce oraz w Radzięcinie. W ramach II etapu inwestycji planowane są roboty budowlane w zakresie m.in.:
1) Zadanie 1 - Budynki Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu:
SEGMENT A
- ocieplenie stropu nad ostatnia kondygnacja granulatem z wełny mineralnej
ʎ =0,037 W/mK,
- ocieplenie budynku za pomocą tynku renowacyjnego cieplnego o grubości ok. 5cm z odtworzeniem istniejących gzymsów i wydzieleń pilastrami,
SEGMENT B
- ocieplenie stropu nad ostatnia kondygnacja granulatem z wełny mineralnej
ʎ =0,037 W/mK,
- wykonanie stolarki drzwiowej przeciwpożarowej na łączeniu segmentów B i C,
SEGMENT C
- wymiana stolarki okiennej i drzwiowej
- ocieplenie stropu nad ostatnia kondygnacja granulatem z wełny mineralnej
ʎ =0,037 W/mK,
- wykonanie stolarki drzwiowej przeciwpożarowej na łączeniu segmentów B i C, C i F,
- wykonanie wydzielonej klatki schodowej w segmencie C wraz z oddymianiem,
SEGMENT D
- ocieplenie stropu nad ostatnia kondygnacja granulatem z wełny mineralnej
ʎ =0,037 W/mK,
-wykonanie stolarki drzwiowej przeciwpożarowej na łączeniu segmentów D i E,
SEGMENT E
- ocieplenie stropu nad ostatnia kondygnacja granulatem z wełny mineralnej
ʎ =0,037 W/mK,
- wykonanie stolarki drzwiowej przeciwpożarowej na łączeniu segmentów D i E, E i F,
- wykonanie wydzielonej klatki schodowej w segmencie E wraz z oddymianiem,
SEGMENT F
- ocieplenie stropu nad ostatnia kondygnacja granulatem z wełny mineralnej
ʎ =0,037 W/mK,
- wykonanie stolarki drzwiowej przeciwpożarowej na łączeniu segmentów D i F, C i F,
SEGMENT G
- wymiana stolarki okiennej i drzwiowej
- ocieplenie budynku styropianem elewacyjnym EPS 70 ʎ =0,034 W/mK,
- wykonanie pasów oddzielających z wełny mineralnej
- wykonanie wydzielonej klatki schodowej w segmencie G wraz z oddymianiem,
- wymiana pokrycia dachowego z płyt warstwowych wraz z demontażem urządzeń i ponownym montażem.
Parametry charakterystyczne obiektu:
Długość obiektu: 142,89 m
Szerokość obiektu: 54,65 m
Powierzchnia zabudowy: 4 266,55 m2
2) Zadanie 2 - Budynek Szkoły Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki w Teodorówce
a) demontaż istniejących balustrad,
b) demontaż istniejących daszków nad pochylnią,
c) rozbiórka pochylni oraz opaskę wokół budynku,
d) izolację szlamem ścian piwnicy,
e) izolacja ścian fundamentowych,
f) wymiana stolarki okiennej i drzwiowej,
g) ocieplenie ścian,
h) ocieplenie stropów,
i) wykonanie opaski wokół budynku,
j) wykonanie nowych schodów i pochylni,
k) wykonanie przebudowy kotłowni oraz instalacji C.O.,
l) parametry charakterystyczne obiektu:
Długość budynku: 53,30 m
Szerokość budynku: 21,27 m
Wysokość budynku do kalenicy (od gruntu): 9,75 m
Powierzchnia zabudowy: 679,1 m2
3) Zadanie 3 - Budynek Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Woli Radzięckiej
a) wymiana stolarki okiennej i drzwiowej,
b) ocieplenie ścian,
c) ocieplenie stropów,
d) wykonanie przebudowy instalacji C.O.,
e) parametry charakterystyczne obiektu:
Długość budynku: 33,84 m
Szerokość budynku: 13,48 m
Wysokość budynku do kalenicy (od gruntu): 12,99 m
Powierzchnia zabudowy: 449,15 m2
4) Zadanie 4 - Budynek Szkoły podstawowej w Radzięcinie
a) wykonanie przebudowy kotłowni oraz instalacji C.O.
b) parametry charakterystyczne obiektu:
Długość budynku: 50,35 m
Szerokość budynku: 18,19 m
Wysokość budynku do kalenicy (od gruntu): 10,31 m
Powierzchnia zabudowy: 619,09 m2
4.2.1 UWAGA: Dokumentacja projektowa obejmuje zakres szerszy niż objęty przedmiotem niniejszego postępowania. Przedmiot zamówienia nie obejmuje wykonania poniższych prac:
SEGMENT A
- wymiana pokrycia dachowego na budynku z blachy płaskiej na blachę na rąbek,
- wymiana stolarki okiennej i drzwiowej,
SEGMENT B
- wymiana stolarki okiennej i drzwiowej,
- ocieplenie budynku styropianem elewacyjnym EPS 70 ʎ=0,034 W/mK,
- wykonanie pasów oddzielających z wełny mineralnej od strony segmenty C,
SEGMENT C
- wymiana stolarki okiennej i drzwiowej
- ocieplenie budynku styropianem elewacyjnym EPS 70 ʎ=0,034 W/mK,
- wykonanie pasów oddzielających z wełny mineralnej od strony segmenty F,
- zamurowanie okien na łączniku do segmentu F,
SEGMENT D
- wymiana stolarki okiennej i drzwiowej
- ocieplenie budynku styropianem elewacyjnym EPS 70 ʎ=0,034 W/mK,
- wykonanie pasów oddzielających z wełny mineralnej od strony segmenty E,
SEGMENT E
- wymiana stolarki okiennej i drzwiowej
- ocieplenie budynku styropianem elewacyjnym EPS 70 ʎ=0,034 W/mK,
- wykonanie ściany oddzielającej z wełny mineralnej od strony segmenty D,
SEGMENT F
- wymiana stolarki okiennej i drzwiowej
- ocieplenie budynku styropianem elewacyjnym EPS 70 ʎ=0,034 W/mK,
- wykonanie pasów oddzielających z wełny mineralnej od strony segmenty G i C,
- zamurowanie okien na łączniku do segmentu F,
4.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 2 do SWZ.
Szczegółowy zakres oraz sposób wykonania robót budowlanych określa:
1) Dokumentacja projektowe, na którą składają się:
a) w zakresie zadania 1
– branża budowlana: Elewacja A1-G2, Projekt zagospodarowania terenu, Projekt budowlany, Przekroje, Rzuty, Zestawienie stolarki;
- branża sanitarna: Projekt techniczny, Rysunki sanit.
- branża eklektyczna: Projekt techniczny;
- Ekspertyza techniczna dot. ochrony przeciwpożarowej.
b) w zakresie zadania 2:
- branża budowlana – Rys. 1 – 13 rzuty, przekroje, elewacje, schody, detal ocieplenia, zestawienie stolarki;
- branża sanitarna: Projekt techniczny, Rysunki
- branża elektryczna: Zakres prac elektrycznych szkoła Teodorówka.
c) w zakresie zadania 3:
– branża budowlana: Istniejące zagospodarowanie terenu, Rys. 1 – 12 Rzuty, elewacje, przekroje, zestawienie stolarki;
- branża sanitarna: Projekt techniczny, Rysunki;
- branża elektryczna: Zakres prac elektrycznych szkoła Wola Radzięcka.
d) w zakresie zadania 4
– branża budowlana: Istniejące zagospodarowanie terenu, Rys. 1 – 10 Rzuty, przekroje, elewacja;
- branża sanitarna: Projekt techniczny, Rysunki.
- branża eklektyczna: Zakres prac elektrycznych szkoła Radzięcin.
z zastrzeżeniem pkt. 4.2.1 SWZ
2) Szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB ); z zastrzeżeniem, iż w sytuacji gdy postanowienia umowy określają sposób prowadzenia robót lub odbiorów lub rozliczenia robót w sposób odmienny od STWIORB, wiążące są postanowienia umowy,
3) przedmiary robót (dołączone pomocniczo);
4.4.1. w zakresie zadania 1 - Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt 4.4. pkt. 1) oraz STWiORB. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało Wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt 4.4. pkt. 1) lub STWiORB.
4.4.2. w zakresie zadań 2, 3 i 4 - Wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w przedmiarze robót. Przedmiar robót ma charakter wiążący.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45261300-7 - Kładzenie zaprawy i rynien

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

45312310-3 - Ochrona odgromowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8600000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9997451,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8600000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WIKO SYSTEM Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5214007574

7.3.3) Ulica: Kielecka

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-530

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

- branża sanitarna
- branża eklektyczna
- części robót budowlanych

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8600000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-10-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane