Rozbudowa ulicy Wiewiórowskiego w Krotoszynie

MIASTO I GMINA KROTOSZYN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00560094
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00560094/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-23 12:20
Lokalizacja
Krotoszyn, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8866b1bf-c55d-4213-afc8-0f0b4ad8962c
Identyfikator
6211693428
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychRoboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie gazowych sieci zasilającychRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychInstalowanie linii telefonicznychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

GM SNADNA WITKOWSKA SPÓŁKA JAWNAKrotoszyn, PL · lot 0
13 033 620,45 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00560094 z dnia 2024-10-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa ulicy Wiewiórowskiego w Krotoszynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA KROTOSZYN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854872

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kołłątaja 7

1.5.2.) Miejscowość: Krotoszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-700

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 62 722 74 54

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.krotoszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.um.krotoszyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8866b1bf-c55d-4213-afc8-0f0b4ad8962c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa ulicy Wiewiórowskiego w Krotoszynie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8866b1bf-c55d-4213-afc8-0f0b4ad8962c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00560094

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00071501/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Rozbudowa ul. Wiewiórowskiego w Krotoszynie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00430881

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.8.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 16892060,62 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa ulicy Wiewiórowskiego w Krotoszynie. Roboty budowlane obejmują :
- budowę od podstaw ulicy Wiewiórowskiego o długości ok. 1700 mb: jezdnia o nawierzchni z BA, ścieżki rowerowe, ścieżki pieszo – rowerowe, chodniki, zjazdy o nawierzchni z kostki, oznakowanie, zieleń;
- kanalizację deszczową – kanały, studnie, wpusty;
- oświetlenie uliczne;
- przebudowę kolizji z siecią energetyczną, gazową, telekomunikacyjną;
- stabilizację nowych punktów granicznych na podstawie projektów podziałów nieruchomości;
- nasadzenia drzew;
- aktualizację warunków technicznych przebudowy kolizji sieci energetycznych wydanych przez Energa Operator, sieci gazowych wydanych przez PSG sp. z o.o., sieci telekomunikacyjnych wydanych przez Orange sp. z o.o. oraz Zapnet;
- aktualizację projektów wykonawczych przebudowy kolizji w zakresie sieci energetycznych, gazowych i telekomunikacyjnych oraz ich uzgodnienie z właścicielami/zarządcami tych sieci tj. odpowiednio Energa Operator, PSG sp. z o.o., Orange sp. z o.o., Zapnet;
- uzgodnienie dokumentacji projektowej rozbudowy ulicy Wiewiórowskiego dostarczonej przez zamawiającego z zarządcą sieci gazowej PSG sp. z o.o., w zakresie kolizji z siecią gazową na odcinku od posesji nr 54 do ulicy Sulmierzyckiej i uzyskanie w tym zakresie warunków technicznych;
- skuteczne zgłoszenie zakończenia robót w PINB w Krotoszynie.
W przypadku gdy w konsekwencji zaktualizowania warunków technicznych przebudowy kolizji z sieciami infrastruktury technicznej konieczne okaże się przebudowanie infrastruktury powstałej po zatwierdzenia projektu budowlanego rozbudowy ulicy Wiewiórowskiego i wydaniu decyzji zrid, opracowanie projektu budowlanego oraz uzyskanie decyzji PnB lub zgłoszenie wykonania robót w tym zakresie zleci Zamawiający.
W takim wypadku projekt budowlany będzie mógł powstać po pozytywnym uzgodnieniu przez zarządcę sieci opracowanego przez Wykonawcę projektu wykonawczego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45231221-0 - Roboty budowlane w zakresie gazowych sieci zasilających

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45314200-3 - Instalowanie linii telefonicznych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13033620,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13508575,61 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13033620,45 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GM Snadna Witkowska Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250446498

7.3.3) Ulica: ul. Transportowa 3

7.3.4) Miejscowość: Krotoszyn

7.3.5) Kod pocztowy: 63-700

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13033620,45 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-08-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-10-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane