TP90_Remont nawierzchni w obrębie dojazdów i dojść do budynków oraz infrastruktury towarzyszącej dla 2 lokalizacji we Wrocławiu (ulice: Olszewskiego 28 - 32, Borowska 188 - 202)
Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00560250
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00560250/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-23 12:50
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-feada6a8-1741-4fd1-a835-244ba7f48ab2
- Identyfikator
- 8982123598
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00560250 z dnia 2024-10-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
TP90_Remont nawierzchni w obrębie dojazdów i dojść do budynków oraz infrastruktury towarzyszącej dla 2 lokalizacji we Wrocławiu (ulice: Olszewskiego 28 - 32, Borowska 188 - 202)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020610504
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Namysłowska 8
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-304
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wm.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wm.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wm-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
TP90_Remont nawierzchni w obrębie dojazdów i dojść do budynków oraz infrastruktury towarzyszącej dla 2 lokalizacji we Wrocławiu (ulice: Olszewskiego 28 - 32, Borowska 188 - 202)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-feada6a8-1741-4fd1-a835-244ba7f48ab2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00560250
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00466894
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WM/SZP/TP/90/2024/G
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont nawierzchni w obrębie dojazdów i dojść do budynków oraz infrastruktury towarzyszącej dla 2 lokalizacji we Wrocławiu w następujących obszarach:
1) lokalizacja nr 1 – ul. Olszewskiego 28 – 32, działka nr 16/12, AR_1 obręb Biskupin, WM-026401_1.0003.AR_1.16/12;
2) lokalizacja nr 2 - ul. Borowska 188 - 202, działka nr 13/46, AR_9 obręb Gaj, WM-026401_1.0013.AR_1.13/46
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) roboty przygotowawcze,
2) roboty demontażowe i rozbiórkowe,
3) remont dróg dojazdowych oraz dojść do budynków, posesji oraz do osłon śmietnikowych,
4) roboty związane z wymianą i regulacją studzienek i koryt kanalizacji deszczowej oraz ich udrożnienie.
Zamawiający ustala minimalny wymagany okres gwarancji na roboty budowlane objęte przedmiotem zamówienia na 60 miesięcy, licząc od dnia następnego po zakończeniu odbioru końcowego robót. Zamawiający przewidział w niniejszym postępowaniu jedno z kryteriów oceny ofert „Okres gwarancji na roboty budowlane”.
Obszar/działka, na której prowadzone będą roboty, wpisana jest do gminnej ewidencji zabytków.
Roboty budowlane będą wykonywane na terenie czynnym. Przedmiot umowy będzie wykonywany na terenie użytkowanym przez mieszkańców - drogi dojazdu/dojścia do budynku, MZO, w związku z czym Wykonawca zobowiązuje się prowadzić roboty z poszanowaniem powyższych funkcji, a także miru domowego i mienia mieszkańców, w tym w sposób jak najmniej utrudniający korzystanie z dojazdów i dojść oraz obsługę MZO i korzystanie z MZO.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1096968,77 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1184882,62 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1096968,77 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PB Haus Sp. z o.o. Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6972375127
7.3.3) Ulica: ul. Wilkowicka 47,
7.3.4) Miejscowość: 64-100 Leszno
7.3.5) Kod pocztowy: 64-100
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1096968,77 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
| 2024-10-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |