Zakup laptopów, tabletów i tłumaczy elektronicznych w ramach projektu „EURES w regionie Mazowieckim regionalnym 1” oraz „EURES w regionie Warszawskim stołecznym 1” z programu FEM 2021-2027

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00560419
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00560419/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-23 13:21
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-67175d3d-b929-4d1f-b238-e2dde09249c1
Identyfikator
5272262656
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Komputery przenośneKomputer tabletAkcesoria komputerowePakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Wykonawcy

1 przyznane

'NICAT COM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
19 977,66 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00560419 z dnia 2024-10-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup laptopów, tabletów i tłumaczy elektronicznych w ramach projektu „EURES w regionie Mazowieckim regionalnym 1” oraz „EURES w regionie Warszawskim stołecznym 1” z programu FEM 2021-2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016362050

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Chłodna 52

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-872

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: (22) 5784400

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@wup.mazowsze.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wupwarszawa.praca.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wupwarszawa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup laptopów, tabletów i tłumaczy elektronicznych w ramach projektu „EURES w regionie Mazowieckim regionalnym 1” oraz „EURES w regionie Warszawskim stołecznym 1” z programu FEM 2021-2027

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67175d3d-b929-4d1f-b238-e2dde09249c1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00560419

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00216443/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.12 Zakup: 2 tablety, 2 laptopy, 3 tłumacze „EURES w regionie Warszawskim stołecznym 1” i „EURES w regionie Mazowieckim regionalnym 1”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie finansowane w ramach Działania 6.3 FEM 2021-2027 dotyczy projektu „EURES w regionie Mazowieckim regionalnym 1” i „EURES w regionie Warszawskim stołecznym 1”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00488905

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZP.262.60.2024.MD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z uruchomieniem 2 laptopów z systemem operacyjnym, oprogramowaniem biurowym oraz torbami i myszkami, 2 tabletów z etui, 3 tłumaczy elektronicznych przenośnych z etui oraz dostarczenie do siedziby Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie, które będą wykorzystane w ramach projektów „EURES w regionie Mazowieckim regionalnym 1", „EURES w regionie Warszawskim stołecznym 1" przez doradców i asystentów EURES
Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30213200-7 - Komputer tablet

30237200-1 - Akcesoria komputerowe

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19977,66 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 19977,66 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19977,66 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NICAT COM Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 1132382074

7.3.3) Ulica: Stefana Okrzei 21 lok. 1

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-715

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19977,66 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

2024-10-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy