Dostawy oleju opałowego lekkiego dla Domu Pomocy Społecznej w Pniewie

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W PNIEWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00560602
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00560602/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-23 13:53
Lokalizacja
Pniewo, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4cc1c3d2-b878-4596-898f-5b60037f3d7c
Identyfikator
7751119082
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej opałowy

Wykonawcy

1 przyznane

FULL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL · lot 0
104 300 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00560602 z dnia 2024-10-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy oleju opałowego lekkiego dla Domu Pomocy Społecznej w Pniewie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W PNIEWIE

1.3.) Oddział zamawiającego: DPS Pniewo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004730801

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 91

1.5.2.) Miejscowość: Pniewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-311

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.7.) Numer telefonu: 24 285 10 69

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dpspniewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.dpspniewo.powiatkutnowski.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4cc1c3d2-b878-4596-898f-5b60037f3d7c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Dom Pomocy Społecznej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawy oleju opałowego lekkiego dla Domu Pomocy Społecznej w Pniewie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4cc1c3d2-b878-4596-898f-5b60037f3d7c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00560602

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00102858/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa oleju opałowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00501802

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DPS.06/P/ZP/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 211504,07 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa oleju opałowego lekkiego do kotłowni olejowej Domu Pomocy Społecznej w Pniewie. Dostarczany olej opałowy winien spełniać wymagania jakościowe określone w normie dla olejów opałowych PN-C-96024:2011 w zakresie parametrów kontrolowanych dla gatunku L1:
- wartość opałowa nie mniejsza niż 42,6 MJ/kg;
- minimalna temperatura zapłonu 56°C;
- gęstość w temperaturze 15°C nie większa niż 860 kg/m3;
- zawartość siarki nie większa niż 0,10 % (m/m);
- temperatura płynięcia, max -20°C;
- lepkość kinematyczna w 20°C nie większa niż 6,00 mm2/s;
- skład frakcyjny:
do temperatury 250o C destyluje max <65%(V/V);
do temperatury 350o C destyluje min 85%(V/V);
- zawartość wody nie większa niż 200 mg/kg;
- zawartość zanieczyszczeń stałych nie większa niż 24 mg/kg;
- pozostałość po spopieleniu nie większa niż 0,01%(m/m);

4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 104300,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 118326,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 104300,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FULL SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5372640951

7.3.3) Ulica: GEN. DTANISŁAWA SKALSKIEGO

7.3.4) Miejscowość: LUBLIN

7.3.5) Kod pocztowy: 20-291

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 104300,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2024-10-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy