Zabezpieczenie skarp średniowiecznego grodziska w Gródku – historycznego Grodu Wołyń nad Huczwą
Gmina Hrubieszów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00560689
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00560689/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-23 14:11
- Lokalizacja
- Hrubieszów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3ccc3411-de46-4487-b065-7d1c492e46f0
- Identyfikator
- 9191735733
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00560689 z dnia 2024-10-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zabezpieczenie skarp średniowiecznego grodziska w Gródku – historycznego Grodu Wołyń nad Huczwą
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Hrubieszów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368782
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: B. Prusa 8
1.5.2.) Miejscowość: Hrubieszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-500
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 846962681
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ughrubieszow.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3ccc3411-de46-4487-b065-7d1c492e46f01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zabezpieczenie skarp średniowiecznego grodziska w Gródku – historycznego Grodu Wołyń nad Huczwą2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ccc3411-de46-4487-b065-7d1c492e46f0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00560689
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00071245/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Zabezpieczenie skarp średniowiecznego grodziska w Gródku Wołyń nad Huczwą
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00531830
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIPG.271.26.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej, a następnie robót budowlanych w systemie „zaprojektuj i wybuduj” dla inwestycji pn.: „Zabezpieczenie skarp średniowiecznego grodziska w Gródku – historycznego Grodu Wołyń nad Huczwą”. Przedmiotem inwestycji jest wykonanie prac ratowniczych, polegających na zabezpieczeniu stromych skarp, pozostałości ziemno-drewnianych fortyfikacji po średniowiecznym zespole grodowym funkcjonującym u ujścia Huczwy do Bugu, utożsamianym z grodem Wołyń. Zakres prac obejmuje wykonanie niezbędnych ratowniczych badań archeologicznych poprzedzających zasadnicze roboty ziemne, związane z zabezpieczeniem skarp obejmujących usunięcie drzew i krzewów z pozostawieniem części podziemnej, wyrównanie skarp z wypełnieniem ubytków erozyjnych materiałem ziemnym gruboziarnistym, ułożenie humusu z zabezpieczeniem siatką geometryczną przestrzenną z płytkim kotwieniem kotwami prętów stalowych, hydroobsiew, wykonanie drenażu powierzchniowego korytkowego z materiałów prefabrykowanych lub podpowierzchniowego przechwytującego wodę opadową z powierzchni grodziska.
Do zakresu prac projektowych należy również uzyskanie wszelkich wymaganych przepisami prawa uzgodnień i opinii, decyzji administracyjnych, ekspertyz budowlanych i technicznych
i innych czynności niezbędnych do zaprojektowania, wykonania robót budowlanych.
Po wykonaniu robót budowlanych Wykonawca sporządzi i przedłoży Zamawiającemu kosztorys powykonawczy oraz inwentaryzację geodezyjną.
Powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie tego zamówienia.
Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia gwarancji jakości na przedmiot zamówienia na okres co najmniej 36 miesięcy.
Inwestycja realizowana jest przy współfinansowaniu ze środków Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71351914-3 - Usługi archeologiczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie na składanie ofert nie złożono żadnej oferty| 2024-10-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |