Dostawa urządzenia do wylewania strefowego (zone-casting) na potrzeby realizacji zadań w projekcie

POLITECHNIKA ŁÓDZKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00560732
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00560732/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-23 14:19
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1ce1d1d1-39b8-4a01-b2c0-2a22428dd41e
Identyfikator
7270021895
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)Usługi instalowania sprzętu laboratoryjnegoSzkolenie pracowników

Wykonawcy

1 przyznane

SOCHOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 0
124 999,98 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00560732 z dnia 2024-10-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa urządzenia do wylewania strefowego (zone-casting) na potrzeby realizacji zadań w projekcie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA ŁÓDZKA

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Chemiczny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001583

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stefana Żeromskiego 114

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-543

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urszula.zalog@p.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zp.p.lodz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://plodz.ezamawiajacy.pl/pn/plodz/demand/173756/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa urządzenia do wylewania strefowego (zone-casting) na potrzeby realizacji zadań w projekcie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ce1d1d1-39b8-4a01-b2c0-2a22428dd41e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00560732

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00045379/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.11 Dostawa urządzenia do wylewania strefowego (zone-casting)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00509642

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 16/W3D/D/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:
1) dostawa urządzenia do wylewania strefowego (zone-casting) na potrzeby realizacji zadań w projekcie „Kontrolowana ktystalizacja jako narzędzie zapewniające swobodny przepływ nośników ładunku w organicznych” realizowanego w Katedrze Fizyki Molekularnej Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej. Szczegółowy opis parametrów aparatury zawiera „Specyfikacja techniczna” załącznik nr 2 do SWZ,
2) załadunek, transport, wniesienie do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, w jego siedzibie tj. Katedry Fizyki Molekularnej Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej
w Łodzi przy ul. Żeromskiego 16, budynek A-27,
3) instalacja i uruchomienie aparatury w miejscu jej użytkowania,
4) dostarczenie:
a) dokumentacji technicznej aparatury niezbędnej do prawidłowego korzystania
z aparatury np. instrukcję obsługi, konserwacji i inne dokumenty wymagane przez odrębne przepisy,
b) odpowiednich: pozwoleń, atestów lub certyfikatów w zakresie bezpieczeństwa
i dopuszczenia do obrotu na terenie UE aparatury, jeśli wymagają tego odpowiednie przepisy prawa,
c) dokumentu określającego zasady świadczenia usług serwisu i gwarancji w okresie gwarancji,
5) przeprowadzenie bezpłatnego szkolenia, dla użytkowników aparatury, w zakresie prawidłowej obsługi aparatury i jej oprogramowania, eksploatacji i konserwacji. Szkolenie odbędzie się w siedzibie Zamawiającego,
6) udzielenie gwarancji jakości aparatury na okres 12 miesięcy liczonych od dnia dostarczenia jej dostarczenia Zamawiającemu i podpisaniu protokołu odbioru. Szczegółowe warunki dotyczące realizacji gwarancji określone są w § 6 „Projektu umowy” załącznik nr 4 do SWZ.
2. Aparatura powinna być fabrycznie nowa, kompletna, wolna od wszelkich wad fizycznych
i prawnych oraz uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji. Nie może być przedmiotem ekspozycji, przedmiotem powystawowym, testowym, demonstracyjnym.. Nie może być przedmiotem praw osób trzecich.
3. Aparatura powinna spełniać wszystkie normy stawiane takiej aparaturze przez obowiązujące prawo oraz posiadać odpowiednie pozwolenia, atesty lub certyfikaty
w zakresie bezpieczeństwa i dopuszczenia do obrotu na terenie UE, jeśli wymagają tego odpowiednie przepisy prawa oraz posiadać odpowiednie oznakowanie.
4. Aparatura powinna być wyposażona we wszystkie niezbędne elementy (przyłącza, kable, itp.) niezbędne do instalacji, uruchomienia bez konieczności zakupu dodatkowych elementów przez Zamawiającego i sprawnie działać oraz osiągać zadeklarowane parametry.
5. Szczegółowe warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia określa „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

51430000-5 - Usługi instalowania sprzętu laboratoryjnego

79632000-3 - Szkolenie pracowników

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 124999,98 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 124999,98 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 124999,98 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SOCHAR Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7272783988

7.3.3) Ulica: Maratońska 82

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 94-007

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 124999,98 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 140 dni

2024-10-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy