Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Nowodwór
Gmina Nowodwór
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00560780
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00560780/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-23 14:26
- Lokalizacja
- Nowodwór, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d68af28e-23f3-11ef-a500-1a0072d5d2bd
- Identyfikator
- 5060082406
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00560780 z dnia 2024-10-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Nowodwór
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowodwór
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020109
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowodwór 71A
1.5.2.) Miejscowość: Nowodwór
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-503
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 818661018
1.5.8.) Numer faksu: 818661019
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@nowodwor.eurzad.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugnowodwor-ebiuletyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d68af28e-23f3-11ef-a500-1a0072d5d2bd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Nowodwór2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d68af28e-23f3-11ef-a500-1a0072d5d2bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00560780
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00100868/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Nowodwór
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00355131
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZP 271.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 764000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Nowodwór.
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności wskazane poniżej dostawy i roboty budowlane:
• Wymiana opraw oświetleniowych sodowych na oprawy oświetleniowe LED wyposażone w gniazda umożliwiające podłączenie sterownika dwukierunkowego dowolnego producenta oraz umożliwiające sterownie pracą zasilacza oprawy przez sygnał odbierany przez sterownik – 430 szt.,
• Wymiana wysięgników – 430 szt.
• Wymiana skrzynek oświetlenia ulicznego w zakresie określonym w dokumentacji projektowej - 31 szt.
• Instalacja i uruchomienie systemu sterowania oprawami oświetlenia ulicznego
2) Zamówienie ma charakter mieszany (przedmiot zamówienia obejmuje dostawy, usługi i roboty budowlane). Ze
względu na to, że głównym przedmiotem zamówienia są dostawy w rozumieniu przepisów o zamówieniach
publicznych, postępowanie prowadzonej jest wg przepisów Prawa zamówień publicznych właściwych dla
dostaw.
3) Sterowanie oświetleniem powinno zapewniać zdalny nadzór (monitorowanie, konfiguracja) przez sieć Internet z poziomu przeglądarki – bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Dostęp do interfejsu użytkownika powinien być możliwy z dowolnego urządzenia wyposażonego w dostęp do Internetu i przeglądarkę internetową. Opis systemu zawiera projekt techniczny, załącznik nr 11 do SWZ.
4) Długość okresu gwarancji jakości na prace montażowo – instalacyjne, a także zamontowane materiały i urządzenia stanowi kryterium oceny ofert i wynosi od 60 miesięcy (termin minimalny) do 84 miesięcy (termin maksymalny). Gwarancja jakości na system sterowania i zarządzania oświetleniem jest wyłączona z okresu gwarancji objętego kryterium oceny oferty. Zamawiający wymaga, aby oferowany system sterowania i zarządzania oświetleniem posiadał gwarancję jakości producenta minimum 10 lat
4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 939720,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1260750,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 939720,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ESCO PROJEKT
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7181716503
7.3.3) Ulica: M. Małachowskiego 1/107
7.3.4) Miejscowość: Marki
7.3.5) Kod pocztowy: 05-270
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 939720,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2024-10-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |