Świadczenie usług poligraficznych oraz introligatorskich dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli

Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00560866
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00560866/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-23 14:50
Lokalizacja
Stalowa Wola, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d578a54b-5aae-40f5-ae3b-91ae8179f6b4
Identyfikator
8652572459
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi drukowania i powiązaneUsługi drukowania i dostawy

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00560866 z dnia 2024-10-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług poligraficznych oraz introligatorskich dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.) Nazwa zamawiającego: Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384503002

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Jana Pawła II 25A

1.5.2.) Miejscowość: Stalowa Wola

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-450

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: scuw@stalowawola.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.stalowawola.pl//?c=mdTresc-cmPokaz-1657

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d578a54b-5aae-40f5-ae3b-91ae8179f6b4

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług poligraficznych oraz introligatorskich dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d578a54b-5aae-40f5-ae3b-91ae8179f6b4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00560866

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00029606/20/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.55 Usługi poligraficzne i introligatorskie na potrzeby jednostek podległych Gminie Stalowa Wola

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00545349

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-III.271.181.2024.KW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 7081,17 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług poligraficznych oraz introligatorskich na rzecz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli, ul. Dmowskiego 1, 37-450 Stalowa Wola – Zamawiającego.
2. Wskazane świadczenie usług poligraficznych oraz introligatorskich dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli polegać będzie na wykonaniu i sukcesywnej dostawie następujących druków:
a) bloczków - skierowania na posiłek (2 880 sztuk),
b) wywiadów środowiskowych oraz załączników do wywiadów środowiskowych (23 520 sztuk),
c) Niebieska Karta (480 sztuk), zgodnych z aktualnym rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 8 kwietnia 2021 r. w sprawie rodzinnego wywiadu środowiskowego (Dz. U. 2021 poz. 893), obowiązującym od dnia 15 listopada 2021 r.
3. Przedmiot zamówienia będzie realizowany sukcesywnie w ilościach wynikających
z zapotrzebowania składanych bezpośrednio przez Zamawiającego.
4. Dostawa druków będzie odbywać się sukcesywnie, w terminie do 5 dni roboczych od przekazania przez Zamawiającego jednostkowego zamówienia.
5. Zamawiający składa zamówienie w formie elektronicznej na adres e-mail, wskazany przez Wykonawcę.
6. Wykonawca dostarczy przedmiot umowy na własny koszt i ryzyko oraz dokona jego rozładunku w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli, przy
ul. Dmowskiego 1, pok. nr 13 (bloczki) i pok. nr 10 (wywiady środowiskowe, załączniki do wywiadów środowiskowych), 37-450 Stalowa Wola.
7. Termin i godzinę dostawy Wykonawca uzgodni z osobą upoważnioną.
8. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot umowy przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy.
9. Na Wykonawcy ciąży odpowiedzialność z tytułu uszkodzenia lub utraty przedmiotu zamówienia, aż do chwili potwierdzenia odbioru przez Zamawiającego.
10. Wykonanie dostawy zostanie potwierdzone protokołem odbioru podpisanym przez Wykonawcę i Zamawiającego, stanowiącym Załącznik nr 2 do Wzoru umowy (Załącznik nr 2 do niniejszego SWZ). Protokół zostanie podpisany po stwierdzeniu zgodności przedmiotu dostawy z wymaganiami Zamawiającego określonymi w SWZ.
11. W przypadku dostarczenia druków niespełniających wymogów określonych przez Zamawiającego, odmówi on ich przyjęcia, a Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć druki wolne od wad w terminie do 3 dni roboczych.
12. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
13. Pozostałe warunki zamówienia zostały zawarte we Wzorze umowy, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
14. UWAGA! Wzory druków (stanowiące Załącznik nr 8 do SWZ) przesłane przez Zamawiającego stanowią jedynie materiał poglądowy. Przed realizacją zaleca się kontakt z Kierownikiem Działu Pomocy Środowiskowej w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Stalowej Woli.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do dnia 23 października 2024 r., do godz. 12:00 (termin składania ofert) do Centralnego Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta na realizację ww. zadania.
2024-10-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi