Dostawa oleju opałowego do kotłowni olejowych na terenie gminy Rząśnik w sezonie grzewczym 2024/2025
GMINA RZĄŚNIK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00561003
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00561003/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-23 15:25
- Lokalizacja
- Rząśnik, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-77809dd6-67ae-43e1-be77-b1cb51d1b2e5
- Identyfikator
- 7621901370
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00561003 z dnia 2024-10-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oleju opałowego do kotłowni olejowych na terenie gminy Rząśnik w sezonie grzewczym 2024/2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RZĄŚNIK
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Rząśnik
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668108
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jesionowa 3
1.5.2.) Miejscowość: Rząśnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-205
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 29 59 29 260
1.5.8.) Numer faksu: 29 59 29 285
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rzasnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rzasnik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/rzasnik1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa oleju opałowego do kotłowni olejowych na terenie gminy Rząśnik w sezonie grzewczym 2024/20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-77809dd6-67ae-43e1-be77-b1cb51d1b2e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00561003
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00007422/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa oleju opałowego do kotłowni olejowych na terenie gminy Rząśnik w sezonie grzewczym 2024/2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00526881
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju opalowego o niskiej zawartości siarki w ilości około 115 500 litrów do kotłowni olejowych centralnego ogrzewania w nw. budynkach:
1) Szkoła Podstawowa w Rząśniku im. ks. J. Twardowskiego,
2) Szkoła Podstawowa w Bielinie,
3) Szkoła Podstawowa w Komorowie,
4) Szkoła Podstawowa w Porządziu,
5) Szkoła Podstawowa w Starym Lubielu,
6) budynek Administracyjno-Mieszkalny Rząśnik ul. Kopernika 1
7) budynek Urzędu Gminy w Rząśniku.
Dostawca zapewnia dostawy oleju wg zamówień w ilościach określonych przez Zamawiającego do:
- Szkoły Podstawowej w Rząśniku - zbiorniki 8 tysiąca litrów,
- Szkoły Podstawowej w Bielinie - 2 zbiorniki po 1,6 tysiąca litrów,
- Szkoły Podstawowej w Komorowie – 1 zbiornik po 4,5 tysiąca litrów,
- Szkoły Podstawowej w Porządziu - 4 zbiorniki po 2,5 tysiąca litrów,
- Szkoły Podstawowej w Starym Lubielu - 3 zbiorniki po 2,5 tysiąca litrów,
- Rząśnika:
* budynek Urzędu Gminy w Rząśniku ul. Jesionowa - 3 zbiorniki po 2 tysiące litrów,
* budynek Administracyjno-Mieszkalny Rząśnik ul. Kopernika 1 - 1 zbiornik 1,2 tysiąca litrów
Olej opalowy lekki należy dostarczyć transportem kołowym - auto cysterną zaopatrzoną w pompę rozładunkową z legalizowanym urządzeniem pomiarowym oraz wężem rozładunkowym i złączkami dostosowanymi do otworów wlewowych zbiorników paliwa. Dostawy będą rozliczane na podstawie wydruku z rozładunku paliwa w temperaturze rzeczywistej.
Sprzęt powinien posiadać aktualne badania techniczne odpowiadające wszelkim wymogom przy transporcie płynnych paliw. Dostawca jest zobowiązany dostarczyć olej opalowy własnym transportem i na własny koszt Wykonawca powinien przedstawić świadectwo jakości dostarczanego oleju. Olej opałowy lekki powinien spełniać wymogi określone normą
PN-C-96024:2011.
Wskazane ilości oleju opałowego, które zostały określone w SWZ oraz załącznikach są ilościami przewidywanymi (szacunkowymi) i mogą ulec zmianie w czasie obowiązywania umowy, w związku z tym Zamawiający zastrzega sobie prawo i możliwość zakupu oleju opałowego
w ilości mniejszej.
Zakupiona mniejsza ilość oleju opałowego w czasie obowiązywania umowy nie może stanowić podstawy do wnoszenia przez Wykonawcę jakichkolwiek roszczeń odszkodowawczych/ finansowych, w szczególności co do zapłaty za niewykorzystaną przez Zamawiającego jego ilość.
2. Dostawa oleju opałowego następować będzie partiami, sukcesywnie w ciągu trwania umowy, każdorazowo na zlecenie
Zamawiającego, określające ilość i miejsce dostawy, w ciągu 2 dni roboczych od zamówienia złożonego e- mailem lub
telefonicznie.
3. Dostawy będą wykonywane w dniach roboczych (od poniedziałku do piątku) od godz. 8:00 do godz. 14:00. Jeżeli termin wypada w dniu ustawowo wolnym od pracy to Wykonawca dostarczy olej w dniu roboczym następującym po tym dniu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 417277,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 442738,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 417277,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TERM-OIL Sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7962880746
7.3.3) Ulica: Ofiar Firleja 7
7.3.4) Miejscowość: Radom
7.3.5) Kod pocztowy: 26-600
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 417277,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-09-30| 2024-10-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |